reklama

Kukuľková víťazkou ďalšieho turnaja Slovenského pohára

Slovenský pohár v stolnom tenise v kategórii dorastu mal na programe svoje štvrté a zároveň záverečné kolo. Trnava mala zastúpenie na turnaji chlapcov v St. Ľubovni i dievčat v Ružomberku prostredníctvom hráčov trnavskej Viktórie, ktorí ju reprezentovali mimoriadne úspešne.

Tatiana Kukuľková si vybojovala celkové prvenstvo a po spočítaní bodov z predchádzajúcich turnajov sa stala i celkovou víťazkou Slovenského pohára dorasteniek pre aktuálnu sezónu 2014/15.

Jej oddielová kolegyňa Zuzana Peková si ešte ako mladšia žiačka vybojovala medzi 61 štartujúcimi hráčkami 17.-20. priečku. Štefan Peko si v Starej Ľubovni v konkurencii 81 chlapcov vybojoval síce nepopulárnu, no v tomto prípade cennú štvrtú priečku. Umiestnenie na 21.-24. priečke patrilo Lukášovi Krupanskému.

„Máme za sebou ďalšie náročné turnaje. Výsledky sú o to cennejšie, že Štefan s Tatianou budú v kategórii dorastu ešte nasledovné tri sezóny a Zuzana dokonca päť. Preto dosiahnuté umiestnenia všetkých našich hráčov musím zhodnotiť jednoznačne ako výborné,“ zhodnotil predseda Viktórie Štefan Peko.

Ivan Peko

kukulkova
Zľava Belopotočanová (Tvrdošín), Kukuľková (Trnava), Kršiaková (Topoľčany)

Foto: archív KST Viktória

Ulož ako PDF
Napísal 29. marca 2015 8:44. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.