reklama

Kukuľková medzi dorastenkami strieborná

Ďalší z turnajov Slovenského pohára v stolnom tenise mal 29. marca svoje pokračovanie v Starej Ľubovni (chlapci) a Pezinku (dievčatá) v kategórii dorastu.

Veľkú radosť urobila Trnavčanom Tatiana Kukuľková z KST Viktória, keď si ešte ako staršia žiačka vybojovala už po druhý raz v tejto sezóne striebornú priečku. Nad jej sily bola iba celková víťazka Karolína Furková z Topoľčian.

kukulkova
Zuzana Kukuľková na stupňoch víťazov (vľavo)

Výborne si počínala aj ďalšia hráčka Viktórie Zuzana Peková, ktorá ešte len ako mladšia žiačka vybojovala niekoľko veľmi cenných víťazstiev a obsadila v 49 člennom štartovom poli 13.-16. priečku.

Medzi dorastencami sa víťazom stal Ingemar Péter (Lučenec), Trnavčan Lukáš Krupanský obsadil medzi 94 dorastencami 21.-24. miesto.

Táňa si zaslúžene vybojovala miesto na stupni víťazov a to i napriek tomu, že v kategórii dorastu bude môcť štartovať ešte nasledujúce štyri roky. Presadiť sa v staršej kategórii až na medailovú pozíciu je vždy veľmi pekným úspechom,“ zhodnotil tréner Viktórie Štefan Peko ml.

Ivan Peko
FOTO: archív KST Viktória

Ulož ako PDF
Napísal 3. apríla 2014 21:53. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.