reklama

Kukuľková zavŕšila úspešný stolnotenisový november

V sobotu 22. novembra mali stolní tenisti na programe ďalšie kolo Slovenského pohára dorastu. Výborný výsledok na bratislavských Spojoch zaknihovala Tatiana Kukuľková z KST Viktória Trnava, ktorá sa ešte len ako staršia žiačka stala jeho celkovou víťazkou.

Zuzana Peková vybojovala viacero výborných zápasov, čo jej vynieslo 17.-20. priečku.

kukulkova
Tatiana Kukuľková

Víťazom chlapčenského turnaja, ktorý sa uskutočnil vo Vrútkach, sa stal Samuel Kalužný z Ostravy. Trnavčan Štefan Peko obsadil 13.-16. priečku.

„Máme za sebou mimoriadne vydarený a úspešný mesiac. Najprv sa Tatiana stala absolútnou víťazkou prestížneho medzinárodného podujatia ITTF Slovak Cadet Open, keď zvíťazila v dvojhre, štvorhre a družstvách. Týždeň po týždni nasledovali ďalšie výborné výsledky v rámci Slovenského pohára: Nicolas Kubala vybojoval striebro medzi najmladšími žiakmi, Zuzana Peková zvíťazila medzi mladšími žiačkami a teraz Tatiana medzi dorastenkami. Všetko sú to výsledky, ktoré nás v mládežníckom stolnom tenise posúva do top pozície v rámci Slovenska, z čoho máme veľkú radosť,“ zhodnotil predseda Viktórie Štefan Peko.

Ivan Peko
Foto: JO Beucher

Ulož ako PDF
Napísal 28. novembra 2014 7:43. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.