reklama

Kukuľková víťazkou Slovenského pohára, Peko zo skupiny smrti až do finále

Podujatia Slovenského pohára mládeže v stolnom tenise mali 30. apríla na programe posledné z turnajov aktuálnej sezóny, a to v kategórii dorastu. Chlapci bojovali v hale Lokomotívy Košice-Čaňa, dievčatá vo Svidníku.

Medzi 41 dievčatami si už po tretí raz v tejto sezóne prvenstvo vybojovala Tatiana Kukuľková z KST Viktória Trnava a získala tak i celkové víťazstvo v pohári.

Jej oddielová kolegyňa Zuzana Peková si ešte ako staršia žiačka vybojovala 10. priečku.

kukulkova-peko
Zľava tréner Štefan Peko ml. a Tatiana Kukuľková

Foto: archív KST Viktória Trnava

V Košiciach v konkurencii 73 dorastencov výborne zahral Štefan Peko.

Na ceste do finále si poradil aj s aktuálnou slovenskou jednotkou Špánikom (Nitra). Celkové turnajové víťazstvo mu ušlo iba o kúsok, vo finále podľahol Bratovi (Bratislava) najtesnejším rozdielom 2:3.

„Štefan mal už začiatočnú fázu turnaja veľmi náročnú, v základnej skupine sa zišla štvorica Brat, Peko, Wiltschka, Horňák. Prví traja menovaní obsadili i tri najvyššie priečky turnaja,“ informoval tréner Štefan Peko ml.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 5. mája 2016 9:50. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.