reklama

Dve stolnotenisové striebra zo Slovenského pohára do Trnavy

Lokomotíva Košice hostila koncom novembra na turnaji Slovenského pohára v stolnom tenise najlepších chlapcov a dievčatá v kategórii mladšieho žiactva. Výborne sa darilo Zuzane Pekovej z trnavskej Viktórie, ktorá ako slovenská dvojka potvrdila svoje postavenie a vybojovala cenné striebro. Vo finále podľahla o rok staršej Eme Labošovej (Čaňa).

viktoria-kukulkova
Zľava Tatiana Kukuľková (Trnava), Miriam Kršiaková (Topoľčany) a Denisa Jantošová (Ružomberok)

O týždeň neskôr súperili o turnajové víťazstvo dorastenci a dorastenky. V Starej Ľubovni vybojovala pre Viktóriu opäť striebro Tatiana Kukuľková, keď vo finále podľahla celkovej víťazke Miriam Kršiakovej z Topoľčian.

Sezónu máme zatiaľ rozbehnutú veľmi dobre, vo svojich kategóriách patria naši hráči k absolútnej slovenskej špičke a atakujú tie najvyššie priečky rebríčka. Veľmi sa tešíme z toho, že Tatiana vybojovala striebro medzi dorastenkami, hoci vekovo patrí medzi staršie žiačky,“ komentoval predseda Viktórie Štefan Peko.

Ivan Peko
Foto: KST Viktória

Ulož ako PDF
Napísal 7. decembra 2013 13:32. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.