reklama

Stolnotenisové majstrovstvá SR dospelých a U21 pre Trnavu mimoriadne úspešné

V úvode marca sa v Národnom stolnotenisovom centre v Bratislave uskutočnili počas jedného víkendu majstrovstvá SR v stolnom tenise do 21 rokov a zároveň v kategórii dospelých. Trnavu už tradične skvele reprezentovali hráči Klubu stolného tenisu Viktória.

V kategórii do 21 rokov Tatiana Kukuľková suverénnym spôsobom obhájila minuloročný titul.

Štefan Peko sa výbornými výkonmi bez zaváhania prebojoval do finále, kde nestačil na nepríjemne hrajúceho ľaváka Adama Brata z Bratislavy.


Tatiana Kukuľková a Štefan Peko

FOTO: archív KST Viktória

V nedeľu boli v kategórii dospelých na programe semifinálové a finálové súboje, v ktorých na najvyššie méty poškuľovala Tatiana Kukuľková. Právom.

Zlato a titul majsterky SR si vybojovala s Barborou Balážovou (Francúzsko) vo štvorhre a s Ľubomírom Pištejom (Rakúsko) v zmiešanej štvorhre.

V najprestížnejšej súťaži dvojhier tesne podľahla v mierne nervóznom finále favoritke turnaja a svojej deblovej spoluhráčke Balážovej.

„Majstrovstvá hodnotím veľmi kladne. Prechod z mládežníckych kategórií medzi dospelých je veľmi náročný, preto bola iba pred pár sezónami oficiálne vytvorená kategória do 21 rokov. Veľmi sa teším, že sa nám darí tento prechod zvládať a presadiť sa na najvyšších métach,“ komentoval predseda KST Viktória Štefan Peko.

(ip)

Ulož ako PDF
Napísal 19. marca 2019 7:18. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.