reklama

„Kuki“ prvou stolnotenisovou majsterkou SR do 21 rokov

V Národnom stolnotenisovom centre v Bratislave sa uskutočnili majstrovstvá SR v stolnom tenise do 21 rokov a zároveň v kategórii dospelých. V kategórii do 21 rokov išlo historicky o prvé majstrovstvá SR v tejto kategórii vôbec.

Trnava tu mala najväčšie šance na úspech prostredníctvom hráčov trnavskej Viktórie Štefana Peka, Tatiany Kukuľkovej a Zuzany Pekovej.

Tatiana „Kuki“ Kukuľková si suverénne vybojovala titul a Peko obsadil bronzovú priečku.


Zľava podpredseda SSTZ B. Kalužný, E. Labošová (Valaliky), T. Kukuľková (Trnava), N. Grigelová (Nitra) a N. Puchovanová (Ružomberok)

Obaja sa taktiež prebojovali do záverečnej fázy turnaja aj v kategórii dospelých.

Medzi ženami si Kukuľková vybojovala bronz v dvojhre, štvorhre a mixe, Peko si odviezol bronz v mužskej štvorhre. Majstrami SR dospelých sa stali Barbora Balážová (Grand-Quevilly, Francúzsko) a Yang Wang (Dzieldowo, Poľsko).

„S výsledkom sme spokojní, sústredili sme sa na kategóriu do 21 rokov, keďže naši hráči tu budú pôsobiť ešte tri sezóny. Snáď čiastočne mrzí medzi ženami Kukuľkovej semifinálová prehra s Horváthovou z Valalík. No odohrať za tri dni až do záverečných fáz dva tak náročné turnaje ako sú majstrovstvá SR je veľmi náročné fyzicky i psychicky,“ zhodnotil predseda Viktórie Štefan Peko.

(ip), Foto: archív KST Viktória Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 18. marca 2018 10:48. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.