reklama

Striebro zo Slovenského pohára pre Kubalu

Slovenský pohár v stolnom tenise najmladšieho žiactva mal svoje ďalšie pokračovanie 8. novembra vo Veľkých Uherciach.

Pri účasti všetkých chlapcov s popredným umiestnením v slovenskom rebríčku si v konkurencii 83 hráčov vybojoval striebro Nicolas Kubala (na snímke) z KST Viktória Trnava.

kubala-viktoria

Foto: archív KST Viktória Trnava

Suverénnym spôsobom sa prebojoval do finále, kde po tesnej prehre doprial celkové víťazstvo Michalovi Kapustovi z Čadce. Medzi dievčatami zvíťazila Ema Činčurová z Topoľčian.

„Nicolas si v mimoriadnej konkurencii vybojoval striebro, Jakub Jankovič sa dostal medzi 32 najlepších hráčov a Viktória Urbanovská medzi 16. Sú to veľmi pekné umiestnenia. Malými krôčikmi sa začínajú približovať k výsledkom, ktoré dosahujú ich starší oddieloví kolegovia Štefan Peko, Tatiana Kukuľková a Zuzana Peková, z čoho máme veľkú radosť,“ komentoval predseda KST Viktória Štefan Peko.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 19. novembra 2014 12:46. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.