reklama

Zlato zo Slovenského pohára pre Peka aj Kukuľkovú

Slovenský pohár v stolnom tenise mužov a žien do 21 rokov mal vo Valalikoch 26. novembra svoje ďalšie pokračovanie a pre Trnavu bolo úspešné.

Hráči trnavskej Viktórie nenechali nikoho na pochybách, že patria aj v tejto vekovej kategórii do absolútnej špičky.


Tatiana Kukuľková a Štefan Peko

FOTO: archív KST Viktória

Štefan Peko aj Tatiana Kukuľková si domov odniesli poháre za celkové turnajové prvenstvá, Zuzana Peková si vybojovala 9. – 12. priečku.

„Momentálne pôsobím v rebríčku na piatej priečke, no i tak som za sebou nechal vyššie postavených hráčov pôsobiacich v zahraničných ligách, čo dokazuje veľkú vyrovnanosť v tejto kategórii a z čoho sa veľmi teším,“ komentoval Štefan Peko.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 4. decembra 2017 11:39. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.