reklama

Trnavčanka Kukuľková suverénnou víťazkou Slovenského pohára

Stolnotenisový Slovenský pohár mládeže najmladších žiačok mal v Nitre na programe svoj štvrtý a zároveň posledný turnaj tejto sezóny.

Jeho víťazkou sa celkom jednoznačne stala hráčka trnavského klubu KST Viktória Trnava Tatiana Kukuľková. Keďže to bolo jej tretie turnajové víťazstvo, celkom zaslúžene a suverénne sa stala i celkovou víťazkou Slovenského pohára mládeže pre sezónu 2010/2011.

T. Kukuľková

Pohár za celkové víťazstvo Kukuľkovej odovzdajú na majstrovstvách SR najmladšieho žiactva 21. mája vo Valalikoch, kde bude na základe rebríčkového postavenia nasadená ako hráčka číslo jeden.

Chlapci zohrali vo Vranove nad Topľou taktiež svoj posledný turnaj. Štefan Peko, oddielový kolega Kukuľkovej a hráč číslo dva rebríčka SR, vybojoval piate miesto. Celkovým víťazom sa stal tohtoročný suverén turnajov Slovenského pohára mládeže Ružomberčan Martin Budiak, ktorý zvíťazil na všetkých štyroch podujatiach.

Text a foto: Ivan Peko


Ulož ako PDF
Napísal 16. apríla 2011 8:37. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.