reklama

Zlodejky okradli chorého muža, na mieste ich zadržal policajt – syn poškodeného

Dve zlodejky si v sobotu 17. augusta vyhliadli v trnavskom obchodnom centre 66-ročného ťažko chorého muža.

Muž prišiel na nákupy potravín so svojim 37-ročným synom. Po chvíli sa rozdelili, no syn podchvíľou na svojho otca stále dohliadal.

Všimol si pohyb podozrivých žien a takpovediac po očku svojho otca sledoval. Po chvíli jedna z dvojice žien podišla k vytypovanej obeti a zo zadného vrecka nohavíc stariemu zoslabnutému mužovi vytiahla peňaženku. Chcela ju odovzdať svojej komplicke, ktorá ju čakala, no nestihla to. V tej chvíli zakročil syn poškodeného, trnavský policajt kriminálnej polície v aktívnej službe. Zlodejku obmedzil na osobnej slobode a aj so spolupáchateľkou ju v spolupráci s bezpečnostnou službou odovzdal kolegom na ďalšie vyšetrovanie,“ informovala krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Keby sa páchateľkám krádež vydarila, poškodený by došiel o 180 eur, ktoré mal v peňaženke.

Poverený príslušník polície obvinil 26-ročnú Květu a 20-ročnú Sabinu z Trnavy z prečinu krádeže spolupáchateľstvom.

V prípade uznania viny im hrozí odňatie slobody až na dva roky.

Ulož ako PDF
Napísal 19. augusta 2013 12:28. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.