reklama

15-roční zlodeji sa vlámali do potravín, chytili ich na mieste činu

Vo štvrtok 15. augusta došlo ku krádeži vlámaním do predajne v obci Zavar. Policajti po príchode našli 15-ročného chlapca zo Zavara a jeho rovesníčku zo Sládkovičova na mieste činu.

Dievča dávalo vonku pozor, chlapec poškodil dvojo dverí a vlámal sa dovnútra.

Obaja zotrvali v predajni asi desať minút, počas ktorých si pripravili rôzne potraviny a cukrovinky na odcudzenie. Policajti im však ich úmysel prekazili a teraz obaja čelia obvineniu z prečinu krádeže spolupáchateľstvom a prečinu poškodzovania cudzej veci. Za takýto skutok je možné uložiť trest odňatia slobody na dva roky, mladistvým polovičný,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Mária Linkešová.

Škoda na majetku predajne potravín predstavuje 300 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 26. augusta 2013 9:23. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.