reklama

Dvojicu vlamačov policajti chytili na mieste činu

Z prečinov porušovania domovej slobody a krádeže obvinil poverený policajný vyšetrovateľ 30-ročného muža z obce Hul v okrese Nové Zámky a 28-ročnú Trnavčanku.

Obe obvinené osoby sa vzájomne dohodli a 22. júla o pol druhej popoludní prišli pred rodinný dom na Parkovej ulici v Trnave.

Obvinená žena zostala na ulici pred rodinným domom dávať pozor. Muž prekonal oplotenie rodinného domu. Prišiel k vchodovým dverám ktoré poškodil v oblasti zámku. Potom prešiel k pootvorenému pivničnému oknu, cez ktoré sa dostal do pivnice domu. Odtiaľ odcudzil vŕtačku a brúsku. Potom prešiel do obytnej časti domu, odkiaľ odcudzil finančnú hotovosť. Počas krádeže bola na miesto vyslaná hliadka Pohotovostnej motorizovanej jednotky z Trnavy a oboch páchateľov na mieste obmedzili na osobnej slobode,“ informoval o prípade hovorca KR PZ v Trnave Michal Hanus.


FOTO: KR PZ Trnava

Vyšetrovateľ spracoval podnet na väzobné stíhanie oboch už v minulosti trestaných obvinených.

Za tento skutok im hrozí trest odňatia slobody na dva roky.

Ulož ako PDF
Napísal 26. júla 2012 9:56. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.