reklama

Mladému mužovi hrozí trest za porušovanie autorských práv

Polícia obvinila z prečinu porušovania autorských práv 23-ročného muža z okresu Trnava.

Mladík sa zaregistroval na webovom diskusnom fóre a minimálne od začiatku roka umiestnil na hostingové servery najmenej 20 rozmnožením audiovizuálnych diel.

Odkazy na ne potom umiestnil na prístupné web adresy, z ktorých si ich mohol stiahnuť neobmedzený počet prihlásených užívateľov.

zdielanie

Ilustračné foto

Ak ho súd uzná vinným za to, že svojim konaním neoprávnene zasiahol do zákonom chránených práv k dielu, môže mu v zmysle zákona hroziť trest odňatia slobody na šesť mesiacov až tri roky.

O prípade informovala krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Ulož ako PDF
Napísal 31. októbra 2013 8:50. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mladému mužovi hrozí trest za porušovanie autorských práv”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.