reklama

Rodina aj polícia hľadajú nezvestnú 13-ročnú Kristínu z Trnavy

Polícia pátra po 13-ročnej Kristíne Kanátovej z Trnavy. Nezvestnosť dievčiny nahlásila jej matka v nedeľu 10. novembra.

Mladé dievča podľa slov hovorkyne KR PZ v Trnave Martiny Kredatusovej utieklo od mamy počas nákupov v trnavskom hypermarkete a odvtedy o nej rodina nemá žiadne správy.

Polícia predpokladá, že dievča sa môže pohybovať v spoločnosti svojho priateľa.

kk
Nezvestná Kristína z Trnavy

Kristína Kanátová je 166 cm vysoká, má štíhlu postavu, tmavohnedé oči a krátke vlasy. Oblečenú mala mikinu červenej farby, tmavo modré rozstrapkané rifle, obuté mala biele tenisky na suchý zips.

Polícia žiada občanov, aby prípadný pobyt nezvestnej Kristíny Kanátovej nahlásili na linku 158.

Ulož ako PDF
Napísal 15. novembra 2013 11:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.