reklama

Spievali s Michaelom Jacksonom aj Mariah Carey. „Zlaté hlasy gospelu“ vystúpia v Trnave

Skupina The Golden Voices Of Gospel vznikla v roku 2000 v New Yorku a odvtedy absolvovala len v Európe viac ako 500 úspešných koncertov.

V súčasnosti tvorí zoskupenie osem afroamerických vokalistov a hudobníkov.

O tom, že “Zlaté hlasy gospelu” patria medzi svetovú špičku, svedčí okrem množstva úspechov a ocenení aj fakt, že viackrát spolupracovali s takými osobnosťami hudobného sveta ako sú Michael Jackson, Mariah Carey a mnohí ďalší.

golden-voices
Plagát

Je pre nás veľkým potešením, že časť tohto európskeho turné sa odohrá aj na Slovensku, v mestách, kde skupina ešte nikdy nevystupovala. Jedným z takých miest je aj Trnava. Koncert The Golden Voices of Gospel sľubuje nezabudnuteľný zážitok, obzvlásť v predvianočnom čase,“ konštatuje organizátor podujatia Erich Ferenc.

Atmosféra živého vystúpenia sa nedá nahradiť žiadnym hudobným nosičom a energia, ktorá je na týchto koncertoch pravidlom, spôsobí zimomriavky po celom tele.

Hudba, spev, tanec a kostýmy, to všetko vytvára neopakovateľnú atmosféru, ktorá publiku „dobije baterky“ na dlhý čas. Černošskí umelci vedia na koncerte strhnúť obecenstvo takým spôsobom, že vo finále už zvyknú tancovať aj ľudia v hľadisku.

Gospelová hudba v podaní profesionálov so svetovým renomé sa dostáva pod kožu ako žiadna iná.

Repertoár skupiny zahŕňa známe skladby, ako napríklad Silent Night (Tichá noc), Oh, Happy Day, Glory, Glory, Hallelujah, He’s Got a The Whole World a mnoho iných slávnych a obľúbených melódií.

Koncert The Golden Voices Of Gospel sa uskutoční v Dome kultúry v Trnave v utorok 10. decembra

Vstupenky si môžete zakúpiť v mestskej veži alebo cez službu Ticketportal.

VIDEO:

Ulož ako PDF
Napísal 3. decembra 2013 9:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.