reklama

Večerná Trnava a Scottove piesne. Krajší pondelok ani neexistuje

V pondelok 24. februára o 20.30 vystúpi v Trnave legendárny spevák Scott Kelly, jeden z hlavných predstaviteľov americkej kapely Neurosis.

Sprevádzať ho budú dvaja kolegovia – Noah Landis a Greg Dale.

Hudobným znalcom nie je potrebné meno Scotta Kellyho bližšie predstavovať. Pre ostatných nie je jednoduché pár slovami opísať, čo práve človek ako Scott Kelly v hudobnom svete znamená.

Pri počúvaní jeho piesní máte pocit akoby ste boli orlom lietajúcim nad štítmi hôr, inokedy máte zasa pocit akoby ste boli na rozbúrenom mori, kde už niet pomoci.

Je len málo spevákov, ktorí vašimi pocitmi dokážu otriasť tak ako práve tento človek.

scott
Scott Kelly

Ak máte chuť vypočuť si niečo krásne, minimalistické a zároveň monumentálne, príďte sa v pondelok pozrieť do Malej Synagógy v Trnave na Haulíkovej ulici č. 3.

Na záver len kratučký úryvok úvodnej piesne z albumu „The Forgiven Ghost in Me“: Milujem ťa tak ako kvet miluje slnko. Potrebujem ťa tak ako zem potrebuje dážď.

Vidíme sa v pondelok. Tešíme sa na vás všetkých.

Organizátori koncertu

Ulož ako PDF
Napísal 21. februára 2014 10:03. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.