reklama

Žena zomrela po páde do výťahovej šachty

Vo štvrtok 13. marca v popoludňajších hodinách došlo k tragédii v jedom z obytných domov v Hlohovci.

Pri páde do výťahovej šachty zahynula žena.

Zasahujúci hasiči vstúpili do priestorov výťahovej šachty a vykonali kontrolu vitálnych funkcií postihnutej osoby. Žena v tomto čase nedýchala, mala rozsiahle devastačné poranenia a nevykazovala známky života. Obhliadajúci lekár následne konštatoval exitus,“ informoval o tragickej udalosti hovorca KR HaZZ v Trnave Tomáš Bílik.

vs

Ilustračné foto

Hasiči na základe žiadosti prítomných príslušníkov Policajného zboru SR telo ženy vyslobodili z výťahovej šachty. Príčina pádu ženy do výťahovej šachty je predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Hlohovca.

Ulož ako PDF
Napísal 14. marca 2014 12:32. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.