reklama

Hasiči zachraňovali na Prednádraží muža, ktorý po páde z výšky uviazol medzi stenami budov

Trnavskí hasiči vo štvrtok v skorých ranných hodinách zachraňovali muža, ktorý po páde z výšky uviazol medzi budovami na Bottovej ulici.

Podľa slov vedúceho oddelenia operačného riadenia a IZS KR HaZZ v Trnave Martina Krajčoviča k udalosti došlo 23. februára pred 5.30 hodinou.

“Po príchode hasičov na miesto udalosti osoba nejavila známky života a nachádzala sa v šachte približne 10 až 15 m hlbokej so vstupným otvorom 1×5 metrov. Hasiči sa k mužovi spustili lezeckou technikou. Muž bol pri vedomí, dýchal, nebol schopný žiadneho pohybu. Hasiči spustili nastavovacie rebríky a ďalšie prostriedky, čím vytvorili provizórnu prístupovú cestu pre ďalších kolegov a záchrannú zdravotnú službu. V spolupráci so zdravotníkmi bol muž stabilizovaný a zafixovaný. Pomocou lezeckej techniky, rebríkov a nosidiel bola zranený vytiahnutý zo šachty a odovzdaný do opatery zdravotníkom,” priblížil zásah M. Krajčovič.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Zraneným mužom je 19-ročný občan Srbska. 

Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Trnavy.

Ulož ako PDF
Napísal 23. februára 2017 9:46. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0.


INZERCIA

Napíš komentár

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.