reklama

TC Empire chystá deň otvorených dverí spojený so zápisom detí do tenisovej prípravky

Deň otvorených dverí plný výbornej zábavy, atrakcií pre najmenších spojený so zápisom detí do tenisovej prípravky pripravuje trnavský tenisový klub TC Empire v sobotu 12. apríla 2014.

Od 10. do 14. hodiny budú k dispozícii tenisové ukážky v podaní hráčov a trénerov, predstavitelia klubu vám radi priblížia fungovanie centra a odpovedia na všetky dôležité otázky.

tcempire
Spoločný turnaj rodičov a detí

ILUSTRAČNÉ FOTO: TC Empire

Deti sa zabavia na skákacom hrade, pohybových hrách, k dispozícii bude maľovanie na tvár, pochutnať si môžete aj na grilovaných špecialitách.

TC Empire Trnava sídli v areáli Slávie. Prevádzkuje jeden z najmodernejších tenisových areálov na Slovensku, ktorý je domovom popredného slovenského tenisového klubu s históriou siahajúcou až do roku 1972.

Ďalšie informácie nájdete na www.tcempire.sk.

empire-zapis
Plagát

Ulož ako PDF
Napísal 7. apríla 2014 7:43. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.