reklama

Májový kvet prináša ešte jeden darček: Koncert pre mamu

Súčasťou obľúbeného trnavského kvetinového rínku Májový kvet (15.- 16. máj, Trojičné námestie), ktorý už piaty rok organizuje mestská samospráva pri príležitosti Dňa matiek, sú tento rok až dva darčeky navyše nielen pre mamy, ale aj pre všetkých, ktorí milujú krásu v rôznych podobách.

Prvým darčekom je už spomínaná Rozkvitnutá ulica – veľký kvetinový záhon pred Divadlom Jána Palárika, druhým darčekom bude Koncert pre mamu, ktorý sa uskutoční v piatok 16. mája v kine Hviezda.

V podaní Art Music Orchestra z Červeníka s hosťom Jaroslavom Dvorským – sólistom Štátnej opery v Košiciach zaznejú svetoznáme evergreeny, známe melódie a piesne Evy Kostolányiovej.

Vstup na koncert je zdarma, lístky sú k dispozícii na Mestskom úrade v Trnave v kancelárii č. 168.

Srdečne vás pozývame.

(Tlačová správa mesta Trnava)

KONCERT_PRE_MAMU

Ulož ako PDF
Napísal 7. mája 2014 8:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.