reklama

Májový kvet prináša ešte jeden darček: Koncert pre mamu

Súčasťou obľúbeného trnavského kvetinového rínku Májový kvet (15.- 16. máj, Trojičné námestie), ktorý už piaty rok organizuje mestská samospráva pri príležitosti Dňa matiek, sú tento rok až dva darčeky navyše nielen pre mamy, ale aj pre všetkých, ktorí milujú krásu v rôznych podobách.

Prvým darčekom je už spomínaná Rozkvitnutá ulica – veľký kvetinový záhon pred Divadlom Jána Palárika, druhým darčekom bude Koncert pre mamu, ktorý sa uskutoční v piatok 16. mája v kine Hviezda.

V podaní Art Music Orchestra z Červeníka s hosťom Jaroslavom Dvorským – sólistom Štátnej opery v Košiciach zaznejú svetoznáme evergreeny, známe melódie a piesne Evy Kostolányiovej.

Vstup na koncert je zdarma, lístky sú k dispozícii na Mestskom úrade v Trnave v kancelárii č. 168.

Srdečne vás pozývame.

(Tlačová správa mesta Trnava)

KONCERT_PRE_MAMU

Ulož ako PDF
Napísal 7. mája 2014 8:09. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.