reklama

Májový kvet 2018 bude pre predajcov drahší, prihlášky môžu posielať do 13. apríla

Kvetinový rínek Májový kvet 2018 sa uskutoční v dňoch od 9. do 11. mája na Trojičnom námestí a Hlavnej ulici.

Mesto Trnava ako organizátor podujatia upozorňuje predajcov, pestovateľov či remeselníkov, ktorí majú záujem zúčastniť sa poduajtia, že uzávierka prihlášok je 13. apríla 2018.

Prihlášku je možné stiahnuť z tejto stránky, aktuálny cenník nájdete tu.

Ilustračné foto

Májový kvet 2018 bude už deviatym ročníkom tohto obľúbeného poduajatia.

Mesto Trnava sa rozhodlo, že ceny za prenájom predajných priestorov budú na Májovom kvete vyššie v porovnaní s minulosťou.

Návrh na zvýšenie nájomného odhlasovalo na februárovej schôdzi aj mestské zastupiteľstvo.

Predajcovia kvetov, okrasných a ovocných drevín, kríkov, substrátov, hnojív, dekoračnej keramiky či záhradného náradia a záhradnej techniky zaplatia za nájom 200 eur namiesto doterajších 130 eur.

Nájomné za občerstvovacie stánky bude v tomto roku vyššie dvojnásobne – z pôvodných 100 na 200 eur.

Desať eur – z 90 na 100 – si priplatia predajcovia pruduktov ako sú košíky, výrobky z prútia, drobná keramika, kaktusy, skalničky, priesady citrusov, sušené kvety, bižutéria, kamene, drevené výrobky, prírodná kozmetika, mak, orechy, mletá paprika, koreniny, bylinky alebo čajoviny.

Bez zmien zostali ceny nájomného pre predajcov kníh vo výške 50 eur na dva dni počas trvania Májového kvetu.

Ulož ako PDF
Napísal 27. februára 2018 8:15. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Spoločnosť, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Májový kvet 2018 bude pre predajcov drahší, prihlášky môžu posielať do 13. apríla”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.