reklama

Májový kvet sľubuje príjemné prekvapenie. Predajcovia sa môžu hlásiť do konca apríla

Mesto Trnava v spolupráci s partnermi zorganizuje aj v tomto roku obľúbenú akciu Májový kvet.

Podujatie spojené s predajom rezaných aj črepníkových kvetov, priesad, záhradnej techniky, bytových či záhradných doplnkov a ukážkami produktov šikovných remeselníkov si za štyri roky získalo medzi Trnavčanmi veľmi dobré meno.

Piaty diel Májového kvetu sa uskutoční 15. a 16. mája 2014 na Trojičnom námestí.

Májový kvet v Trnave sa preto stal aj súčasťou kalendára podujatí propagovaných prostredníctvom portálov cestovného ruchu,“ pripomína trnavská radnica v tlačovej správe.

majovy-kvet
Pohľad na kvetinový rínok v centre Trnavy z mestskej veže

Okrem predaja kvetov a doplnkov ožije Trojičné námestie aktivitami v réžii Knižnice Juraja Fándlyho a trnavskej Mestskej televízie, nebudú chýbať ani žiadané poradenské služby v oblasti starostlivosti o kvety a záhradu, praktické návody na pestovanie rôznych druhov kvetov, keramické alebo maliarske tvorivé dielne pre deti.

Organizátori podujatia pripravujú pre Trnavčanov aj príjemné farebné prekvapenie v podobe veľkého kvetinového záhonu s rozmermi 19 x 8 metrov, ktorý, ak sa všetko podarí, umiestnia pred divadlo a skrášľovať centrum mesta bude ešte niekoľko ďalších týždňov.

Všetci pestovatelia, remeselníci a predajcovia, ktorí by radi obohatili Májový kvet 2014 svojou ponukou sa môžu prihlásiť na mestskom úrade do 30. apríla

Prihláška na stiahnutie TU.

majovy-kvet
Trojičné námestie sa na dva dni premení na pestrofarebnú záhradu

Ulož ako PDF
Napísal 11. marca 2014 8:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Májový kvet sľubuje príjemné prekvapenie. Predajcovia sa môžu hlásiť do konca apríla”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.