reklama

Mesto prijíma prihlášky predajcov na obľúbené podujatie Májový kvet

Obľúbený trnavský kvetinový rínok na Trojičnom námestí s názvom Májový kvet sa tento rok uskutoční 9. a 10. mája v inovovanej podobe.

Ponuka letničiek, trvaliek, skalničiek, citrusov a iných subtropických rastlín, sukulentov, aromatických bylín, dekoračných a úžitkových predmetov bude rozšírená aj o zeleninové planty, záhradnú techniku a okrasné aj úžitkové dreviny, ktoré budú sústredené v priestore medzi obchodným domom Jednota a Domom kultúry Tirnavia.

Záujemcovia o prezentáciu svojich výpestkov alebo výrobkov sa môžu prihlásiť do 15. apríla prostredníctvom nižšie uvedených formulárov.

majovy-kvet-4
Plochu Trojičného námestia zaplnia ako doteraz kvety a dreviny, pri Jednote budú vystavovať aj záhradnú techniku či zeleninové planty

Vzhľadom na to, že Májový kvet každoročne uskutočňuje pri príležitosti Dňa matiek, zdôraznený bude opäť aj jeho kultúrno-spoločenský a osvetový charakter.

Nebudú chýbať ani odborné poradenské služby, podujatia knižnice pre mamičky s deťmi a keramické tvorivé dielne, v ktorých si budú môcť deti vyrobiť darček pre mamičku.

Ak máte záujem propagovať počas týchto dní svoje produkty a služby v oblasti pestovania kvetov, kvety, skalničky, trvalky, dreviny, subtropické rastliny, jarné cibuľoviny, dekoračné a úžitkové predmety v súvislosti s kvetmi do bytu aj záhrady, záhradnú techniku, zeleninové planty, okrasné a úžitkové dreviny alebo záhradnú keramiku, môžete sa prihlásiť na telefónnom čísle 033/32 36 168 alebo cez e-mail: maria.peciarova@trnava.sk.

Prihláška na Májový kvet 2013 na Trojičnom námestí
Prihláška na Májový kvet 2013 na priestranstve medzi OD Jednota a DKO Tirnavia
Žiadosť o vydanie povolenia na predaj na trhovom mieste na Trojičnom námestí
Žiadosť o vydanie povolenia na predaj na trhovom mieste medzi OD Jednota a DKO Tirnavia

Organizátormi podujatia sú Mesto Trnava, agentúra MediaFlash a ďalšie inštitúcie a organizácie.

Tlačová správa

Ulož ako PDF
Napísal 8. marca 2013 8:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.