reklama

Nepriazeň počasia zasiahla aj Májový kvet. Podujatie preložili na pondelok a utorok

Mesto Trnava a organizátori podujatia Májový kvet sa po komunikácii s vystavovateľmi a pestovateľmi dohodli na presunutí termínu podujatia na 19. a 20. mája (pondelok – utorok).

V obave pred silným vetrom sa organizačný štáb rozhodol Májový kvet presunúť.

Výstrahu 2. stupňa pred nárazmi vetra, ktoré môžu dosiahnuť rýchlosť viac ako 90 km/h, vydal na štvrtok 15. mája aj Slovenský hydrometeorologický ústav. Silný vietor má fúkať aj v piatok.

Meteorológovia navyše počítajú aj s dažďovými zrážkami.

Predajcovia a vystavovatelia vyslovili pochopiteľné obavy o svoje dreviny, kvety a ďalšie produkty. Silný vietor by mohol narobiť veľkú skazu, preto sme sa rozhodli akciu radšej presnúť na iný termín,“ vyhlásil organizačný štáb Májového kvetu.

majovy-kvet-2

Ilustračné foto

Program podujatia a sprievodných akcií by mal zostať nezmenený.

Nepriazeň počasia zasiahla už tretie podujatie v Trnave za ostatný týždeň.

Minulú nedeľu pre silný dážď zrušili podujatie venované matkám Abyže nám lepšie bolo, mesto presunulo o týždeň aj Country deň v Kamennom mlyne, ktorý bol naplánovaný na túto sobotu 17. mája.

Ulož ako PDF
Napísal 14. mája 2014 8:30. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.