reklama

Dorastenky Viktórie strieborné na majstrovstvách SR družstiev

Po celoročnom snažení sa dorastenky trnavskej KST Viktória prebojovali na majstrovstvá SR družstiev v stolnom tenise, ktoré sa uskutočnili 14. júna 2014 v Topoľčanoch. Po mimoriadne kolektívnom výkone vybojovali dievčatá v zložení Zuzana Peková, Tatiana Kukuľková a Viktória Nagyová striebornú medailu.

kst-baby
Zľava Viktória Nagyová, Tatiana Kukuľková a Zuzana Peková

Foto: KST Viktória

Hneď v úvodnom a najdôležitejšom stretnutí zdolali Ružomberok 6:4 a nasledovala remíza 5:5 s Valalikmi. Vďaka týmto výsledkom a bodovej bonifikácii bolo rozhodnuté o majstrovi z Topoľčian a druhej priečke pre Trnavčanky. Akýkoľvek výsledok s Topoľčanmi na tom nemohol už nič zmeniť. Bronz si domov odviezli Valaliky, zemiaková medaila patrila Ružomberku.

„Aj napriek zaváhaniu Kukuľkovej v stretnutí s Valalikmi sme vďaka bezchybnému výkonu 12-ročnej Pekovej vybojovali remízu, čo bolo zárukou ďalšieho cenného úspechu tejto sezóny. Cenný je najmä preto, že Tatiana bude môcť v kategórii dorasteniek štartovať ešte nasledujúce tri a Zuzana dokonca päť sezón,“ komentoval tréner Viktórie Štefan Peko ml.

Ivan Peko

Ulož ako PDF
Napísal 22. júna 2014 19:08. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.