reklama

Dorastenky Viktórie vicemajsterkami SR

Najvyššie stolnotenisové súťaže dorastencov a dorasteniek vyvrcholili v sobotu 13. júna finálovými turnajmi prvých štyroch družstiev o tituly majstrov SR.

Turnaje sa odohrali u lídrov tabuliek, preto chlapci súťažili v Nitre a dievčatá v Topoľčanoch. Trnavčan Štefan Peko, ktorý v tejto sezóne hosťuje v A družstve ŠK ŠOG Nitra, spolu so Samuelom Kalužným a Tiborom Špánikom rozdrvili svojich súperov a suverénne si vybojovali titul majstra SR.

S rezervou Nitry si poradili 6:2, s Ružomberkom 6:1 a vo finále s Košicami 7:0.

kst-team
Zľava Zuzana Peková, Natália Grigelová, Tatiana Kukuľková, Tibor Špánik, Samuel Kalužný, Štefan Peko

Dievčatá KST Viktória Trnava si v osvedčenej zostave Tatiana Kukuľková, Natália Grigelová a Zuzana Peková poradili s Ružomberkom 7:0 a Valalikmi 6:2. Vo finálovom súboji po mimoriadne tesných stretnutiach podľahli Topoľčanom 4:6 a obhájili minuloročné striebro.

„Oba turnaje mali výbornú úroveň. Hráči a hráčky kategórie staršieho žiactva, ktorí boli základom našich družstiev, sú minimálne vyrovnanými súpermi slovenských juniorov. Je to perspektíva, na ktorú slovenský stolný tenis už niekoľko rokov čaká. Veľmi sa teším, že práve náš klub k tomu intenzívne prispieva,“ zhodnotil predseda KST Viktória Trnava Štefan Peko.

Ivan Peko
Foto: archív KST Viktória

Ulož ako PDF
Napísal 28. júna 2015 20:29. Článok je zaradený do rubriky: Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.