reklama

Trnavská brána privíta v polovici augusta stovky muzikantov a tanečníkov

Tri dni hudby, tanca a ľudových tradícií prinesie do centra mesta najväčšie kultúrne podujatie Trnavská brána so stovkami účinkujúcich.

Trinásty ročník sa uskutoční od piatka 15. do nedele 17. augusta.

Festival sa uskutoční v priestoroch Hlavnej ulice a Trojičného námestia. Mestský amfiteáter bude hostiť kultový muzikál Na skle maľované.

Koncepcia podujatia podporuje šírenie tradičných kultúrnych hodnôt, ktoré sú rozličným spôsobom prezentované v programe na hlavnom pódiu a zároveň majú bohaté zastúpenie aj v rámci sprievodných podujatí.

brana

Hlavný trojhodinový program Otvárajte sa, Trnafské brány, otvoria v piatok 15. augusta o 18. hodine pred divadlom.

Sobota odštartuje už predpoludním jarmokom s ľudovo-umeleckými výrobkami. Program v centre Trnavy bude pokračovať počas celého dňa a vyvrcholí večernými vystúpeniami.

V nedeľu 17. augusta popoludní uzavrie 13. ročník Trnavskej brány koncert dychovej hudby na Trojičnom námestí.

Organizátorom podujatia je mesto Trnava v spolupráci s Medzinárodným vyšehradským fondom, Trnavským ľudovým cechom a FS Trnafčan.

Plagát (po rozkliku sa obrázok zväčší):
brana2014

Ulož ako PDF
Napísal 3. augusta 2014 20:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.