reklama

Trnavská brána privíta v polovici augusta stovky muzikantov a tanečníkov

Tri dni hudby, tanca a ľudových tradícií prinesie do centra mesta najväčšie kultúrne podujatie Trnavská brána so stovkami účinkujúcich.

Trinásty ročník sa uskutoční od piatka 15. do nedele 17. augusta.

Festival sa uskutoční v priestoroch Hlavnej ulice a Trojičného námestia. Mestský amfiteáter bude hostiť kultový muzikál Na skle maľované.

Koncepcia podujatia podporuje šírenie tradičných kultúrnych hodnôt, ktoré sú rozličným spôsobom prezentované v programe na hlavnom pódiu a zároveň majú bohaté zastúpenie aj v rámci sprievodných podujatí.

brana

Hlavný trojhodinový program Otvárajte sa, Trnafské brány, otvoria v piatok 15. augusta o 18. hodine pred divadlom.

Sobota odštartuje už predpoludním jarmokom s ľudovo-umeleckými výrobkami. Program v centre Trnavy bude pokračovať počas celého dňa a vyvrcholí večernými vystúpeniami.

V nedeľu 17. augusta popoludní uzavrie 13. ročník Trnavskej brány koncert dychovej hudby na Trojičnom námestí.

Organizátorom podujatia je mesto Trnava v spolupráci s Medzinárodným vyšehradským fondom, Trnavským ľudovým cechom a FS Trnafčan.

Plagát (po rozkliku sa obrázok zväčší):
brana2014

Ulož ako PDF
Napísal 3. augusta 2014 20:44. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Kultúra, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.