reklama

Smer zverejnil 19 kandidátov na poslancov, jedno miesto prenechajú vybranému študentovi

Strana Smer – SD ako prvá predstavila kandidátov na poslancov do mestského zastupiteľstva v novembrových komunálnych voľbách.

Smer zrejme využije možnosť postaviť do volieb maximálny možný počet 31 kandidátov. Na aktuálne zverejnenej kandidátke sa nachádza 19 ľudí.

Štrnásti z nich vykonávajú poslaneckú funkciu v mestskom zastupiteľstve aj v súčasnosti.

trnava-centrum-kat

Ilustračné foto

Primátorským kandidátom Smeru je Bystrík Stanko. Strana ide do volieb so sloganom Trnava dosiahla viac, ktorý nadväzuje na heslo B. Stanka z minulej kampane Trnava má naviac.

Trnavská krajská kancelária umožní uchádzať sa o jedno poslanecké kreslo aj študentom vysokých škôl.

„Ak ti nechýba výrečnosť, rozhľadenosť a schopnosť i ochota prispieť k rozvoju mesta – napíš svoj názor a pomenuj päť vecí, ktoré považuješ za ťažiskové a nevyhnutné vykonať v prospech mesta Trnava a jej občanov. Návrh musí obsahovať aj riešenie problému z pohľadu študenta s prípadnými ekonomickými dopadmi na rozpočet mesta,“ vyzýva krajská kancelária Smeru študentov.

Študenta alebo študentku s vyhodnoteným najlepším návrhom umiestni Smer na kandidátnu listinu v jesenných komunálnych voľbách poslancov do mestského zastupiteľstva mesta Trnava.

Výzva platí do konca augusta, meno vybraného študenta zverejnia začiatkom septembra.

Zapojiť sa môžu študenti denného štúdia na vysokej škole s trvalým pobytom v Trnave, nie starší ako 25 rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 5. augusta 2014 9:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Smer zverejnil 19 kandidátov na poslancov, jedno miesto prenechajú vybranému študentovi”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.