reklama

Smer zverejnil 19 kandidátov na poslancov, jedno miesto prenechajú vybranému študentovi

Strana Smer – SD ako prvá predstavila kandidátov na poslancov do mestského zastupiteľstva v novembrových komunálnych voľbách.

Smer zrejme využije možnosť postaviť do volieb maximálny možný počet 31 kandidátov. Na aktuálne zverejnenej kandidátke sa nachádza 19 ľudí.

Štrnásti z nich vykonávajú poslaneckú funkciu v mestskom zastupiteľstve aj v súčasnosti.

trnava-centrum-kat

Ilustračné foto

Primátorským kandidátom Smeru je Bystrík Stanko. Strana ide do volieb so sloganom Trnava dosiahla viac, ktorý nadväzuje na heslo B. Stanka z minulej kampane Trnava má naviac.

Trnavská krajská kancelária umožní uchádzať sa o jedno poslanecké kreslo aj študentom vysokých škôl.

„Ak ti nechýba výrečnosť, rozhľadenosť a schopnosť i ochota prispieť k rozvoju mesta – napíš svoj názor a pomenuj päť vecí, ktoré považuješ za ťažiskové a nevyhnutné vykonať v prospech mesta Trnava a jej občanov. Návrh musí obsahovať aj riešenie problému z pohľadu študenta s prípadnými ekonomickými dopadmi na rozpočet mesta,“ vyzýva krajská kancelária Smeru študentov.

Študenta alebo študentku s vyhodnoteným najlepším návrhom umiestni Smer na kandidátnu listinu v jesenných komunálnych voľbách poslancov do mestského zastupiteľstva mesta Trnava.

Výzva platí do konca augusta, meno vybraného študenta zverejnia začiatkom septembra.

Zapojiť sa môžu študenti denného štúdia na vysokej škole s trvalým pobytom v Trnave, nie starší ako 25 rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 5. augusta 2014 9:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Smer zverejnil 19 kandidátov na poslancov, jedno miesto prenechajú vybranému študentovi”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.