reklama

Vy chcete vedieť anglicky. My vieme ako

-inzercia-

O tom, že v súčasnej dobe je potreba ovládania svetového jazyka veľmi dôležitá, azda už nikto nepochybuje. Znalosť cudzieho jazyka už ako samozrejmosť požaduje stále viac firiem, úradov a zamestnávateľov.

Ak ovládate anglický jazyk, ľahšie sa presadíte na pracovnom trhu, cítite sa o poznanie lepšie a suverénnejšie počas pracovnej cesty či na dovolenke. Znalosť angličtiny vám otvára netušené možnosti aj vo sfére internetu, hudby či zábavy.

language

Učiť sa cudzí jazyk možno viacerými spôsobmi. Je len na Vás akou cestou sa vyberiete. Jazyková škola Language Club ako jediná akreditovaná jazyková škola v Trnave vyučuje angličtinu Callanovou metódou.

Tento spôsob učenia sa jazyka predstavuje komplexný a systematický postup založený na neustálej komunikácii medzi študentom a učiteľom, prostredníctvom ktorej sa študent učí reagovať na podnety automaticky, nie prekladaním do daného jazyka.

Jazyková škola Language Club ponúka v jesennom trimestri 2014 kurzy:

– vedené priamou metódou, tzv. Callanovou metódou, kde sa kladie dôraz na 2 najdôležitejšíe stránky jazyka a to: schopnosť porozumieť cudziemu jazyku a  schopnosť vyjadriť sa v angličtine,

– akreditované Callan Method Organization v Londýne,

– vhodné pre všetky vedomostné úrovne, od úplných začiatočníkov po vyššie pokročilých,

– výučba v ranných, poobedných aj večerných hodinách,

– cenovo dostupné pre každého – v cene kurzu sú zahrnuté originál knihy Callanovej metódy, MP3 ku knihám a prístup do e-learningovej zóny.

Viac informácií o našej škole a Callanovej metóde nájdete na www.callan.sk.

Začiatok jesenného trimestra je 8.9.2014.

Zápis na jesenný trimester bude prebiehať v dňoch:

– 2. septembra 2014 od 15.00 do 18.00 pre študentov, ktorí nás už navštevovali,

– 3. septembra 2014 a 4.9.2014 od 15.00 do 18.00 pre nových študentov.

V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať mailom: languageclub@languageclub.sk alebo telefonicky na čísle: 0905 845 394.

Tešíme sa na vás
kolektív Language Club

Ulož ako PDF
Napísal 1. septembra 2014 8:56. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.