reklama

Nepremeškajte zápis na zimný trimester v jazykovej škole Language Club a naučte sa hovoriť anglicky

Nepremeškajte zápis na zimný trimester v jazykovej škole Language Club, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 3. januára 2019 od 16:00 do 18:00.
Počas zápisu vás lektori ústne preskúšajú a doporučia najvhodnejšiu úroveň a kurz anglického jazyka Callanovou metódou.

Jazyková škola Language Club je jedinou akreditovanou jazykovou školou v Trnave, ktorá vyučuje angličtinu Callanovou metódou.

Princíp výučby anglického jazyka Callanovou metódou je veľmi jednoduchý.

Základom lekcií resp. hodín je neustála komunikácia v cieľovom jazyku, teda v angličtine medzi lektorom a študentom, to znamená, že od prvého momentu každý jednotlivec používa jazyk aktívne, nie pasívne.

Callanova metóda je progresívny a efektívny spôsob učenia sa angličtiny, ktorý je zameraný na dve základné stránky jazyka: schopnosť vyjadrovať sa a rozumieť v cieľovom jazyku, teda v našom prípade v angličtine.

Výučba Callanovou metódou je komplexný a systematický postup založený na neustálej komunikácii medzi študentom a učiteľom, prostredníctvom ktorej sa študent učí reagovať na podnety automaticky, nie prekladaním do daného jazyka

Nová slovná zásoba a gramatika sa učí priamo na hodine.

Našim cieľom je, aby sa ľudia prirodzenou cestou učili anglický jazyk – rozprávaním (neustálou komunikáciou v cieľovom jazyku), ďalej urobiť skutočne všetko preto, aby boli všetci plnohodnotne pripravení rozprávať v anglickom jazyku, aby sa začiatočníci rýchlo zžili s novou rečou, aby si pokročilí neustále rozširovali svoje zručnosti a vedomosti, a aby bol skutočne čas a peniaze, ktoré ľudia vynakladajú na výučbu angličtiny, priamo úmerný efektu, ktorý očakávajú.

Výučbou Callanovou metódou študenti nemrhajú časom, ktorý za kurzy platia, učia sa spontánne reagovať a rozprávať v anglickom jazyku.

Callanova metóda je prípravou do prostredia prirodzeného, v ktorom sa rozpráva anglicky, lektor na vyučovacej hodine rozpráva rýchlym tempom, aby si študent zvykol na hovorenú angličtinu. Vyučovacia hodina trvá 50 minút, počas ktorých odznie vyše 12 000 slov.

Trnavský Language Club patrí do siete 357 registrovaných jazykových škôl zastrešených londýnskou Callan School.

Zimný trimester začíname 7.januára 2019.

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.callan.sk.

Tešíme sa na vás :-)

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 1. januára 2019 23:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.