reklama

Naučte sa anglicky úspešnou metódou a úplne inak. Language Club štartuje zimný trimester už o pár dní

Fenomén ovládania angličtiny ako najrozšírenejšieho svetového jazyka sa v snahe udržať krok s dobou nepochybne stáva nutnosťou, ako v profesionálnej sfére, tak aj v osobnom živote. Napriek tomu, že anglický jazyk sa dnes už dá považovať za „esperanto“ európskych národov, schopnosť Slovákov komfortne sa dohovoriť v anglicky hovoriacom prostredí všeobecne nie je vysoká.

Nižšia schopnosť Slovákov pracovať s informáciami v angličtine v porovnaní s európskym priemerom tak môže predstavovať výrazný hendikep. Ten sa prejavuje v neschopnosti prispôsobiť sa požiadavkám pracovného trhu, v neúspechoch pri získavaní lepšieho uplatnenia, alebo v obmedzeniach finančného ohodnotenia práce.

Existuje nespočetne veľa dôvodov prečo začať, pokračovať, či neprestávať učiť sa po anglicky, no len ťažko by sme hľadali dôvod prečo tak neurobiť.

Ak aj nie kvôli získaniu potrebného sebavedomia pri práci a cestách do zahraničia, tak určite pre vlastné uspokojenie s motiváciou rozvíjať svoju osobnosť v tých najbežnejších ohľadoch. Možnosť bez problémov porozumieť filmu, či textu piesne v pôvodnom znení, či schopnosť prečítať si originál knihy, alebo sledovať správy z celého sveta poskytujú človeku ďalší zaujímavý rozmer a nepochybne tak zlepšujú kvalitu života.

Ilustračné foto

Jedným z efektívnych spôsobov, ako rýchlo a komfortne dospieť do takéhoto štádia, je nepochybne prostredníctvom progresívnej a efektívnej metódy výučby angličtiny, ktorá je zameraná na 2 základné stránky jazyka: schopnosť vyjadrovať sa a porozumieť v cieľovom jazyku.  

Priama metóda výučby angličtiny s názvom „Callanova metóda“ úspešne funguje na trhu jazykového vzdelávania po celom svete už vyše 40 rokov.

Na rozdiel od tradičných foriem výučby je metóda založená na nepretržitej a dynamickej komunikácii lektora a študenta v cieľovom jazyku. Jej primárnym cieľom je vybaviť študenta schopnosťou bezprostrednej reakcie a inými konverzačnými zručnosťami v bežných situáciách v prirodzenom prostredí.

Ako jedna z prvých súkromných škôl na Slovensku zaviedla spoločnosť Language Club v roku 2005 výučbu angličtiny Callanovou metódou.

Jazyková škola Language Club je partnerskou školou lídra na európskom trhu v oblasti jazykového vzdelávania – Callan School of London.

Od roku 2013 je spoločnosť držiteľom akreditácie udeľovanej len školám každoročne spĺňajúcim vysoké štandardy výučby stanovené Callan Method Organization v Londýne.

Dlhoročné pôsobenie na trhu, bohaté skúsenosti, profesionálny tím kvalifikovaných lektorov a množstvo spokojných zákazníkov, ktorými sa jazyková škola prezentuje garantujú vysokú kvalitu procesu výučby a úspešné výsledky v relatívne krátkom čase.

Language Club poskytuje širokú ponuku služieb, ktorá zahŕňa jazykové kurzy vhodné pre všetky vedomostné úrovne, od úplných začiatočníkov po vyššie pokročilých. Kurzy sú určené pre rôzne vekové kategórie, vrátane kurzov pre deti „Callan for kids“.

Výučba prebieha v súlade s požiadavkami klientely v ranných, poobedných aj večerných hodinách. Kurzy pre verejnosť sú cenovo dostupné pre každého – v cene kurzu sú zahrnuté originál knihy Callanovej metódy, MP3 ku knihám a prístup do e-learningovej zóny.

Ak máte záujem prísť k nám a pripojiť sa k množstvu našich spokojných študentov, nenechajte si ujsť príležitosť a využite ponuku bezplatnej ukážkovej hodiny a prezentácie metódy.

Ukážkové hodiny budú prebiehať do 9.2.2017. Stačí, ak sa telefonicky zahlásite na termín, ktorý Vám bude vyhovovať.

Zápis na zimný trimester bude prebiehať dňa 10.2.2017 v čase od 15:00 do 18:00 a zimný kurz odštartujeme 13.2.-31.3 (viac info pre zaujemcov www.callan.sk).

Ak Vám termín zápisu nevyhovuje, kontaktujte nás a dohodnite si individuálny termín preskúšania.

V prípade ďalších otázok nás môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu: languageclub@languageclub.sk alebo telefonicky na čísle: 0905 845 394.

Tešíme sa na spoluprácu

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 7. februára 2017 8:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.