reklama

Využi jedinečnú možnosť zhovárať sa po anglicky prirodzeným spôsobom bez obáv zo zlyhania – u nás v LANGUAGE CLUB!

Vystúp mimo svojej komfortnej zóny a začni si angličtinu užívať! Využi jedinečnú možnosť zhovárať sa po anglicky prirodzeným spôsobom bez obáv zo zlyhania – u nás v LANGUAGE CLUB!

Skutočná vedomosť angličtiny nastupuje u človeka v momente, keď sa dostane na úroveň podvedomej schopnosti. To však nie je možné dosiahnuť inak, ako trénovaním prirodzenej reakcie a používaním gramatických väzieb, slovnej zásoby, či fráz automaticky.

Hoci neexistuje univerzálny recept ako dosiahnuť takúto úroveň, prvým krokom je nesporne odbúranie frustrácie a nízkeho sebavedomia z neistého prejavu.

Riešenie je často len otázkou zmeny prístupu, čo u nás a našich študentov predstavuje nahradenie tradičných spôsobov výučby prirodzenejšou cestou priamej (konverzačnej) metódy.

Konverzácia v angličtine by mala slúžiť ako zdroj veľkej časti slovnej zásoby či gramatiky a jej zvládnutie je inšpiráciou a posmelením do reálnych situácií.

Priama – Callanova metóda je komplexným a systematickým prístupom, ktorého základom je nepretržitá komunikácia. Primárnym účelom je vybaviť študenta schopnosťou bezprostrednej reakcie a ďalšími konverzačnými zručnosťami pre bežné situácie v prirodzenom prostredí.

Výsledkom našej snahy je potom dynamická hodina v neformálnej a živej atmosfére, kde sa študent nechá viesť, pochváliť, či opravovať svoje chyby v komunikácii s reálnymi ľuďmi- kvalifikovaným tímom skúsených lektorov.

Konverzácia na hodinách je však riadená a podlieha pravidlám Callanovej metódy, čo zabezpečuje vysokú úroveň procesu výučby, ktorej dôkazom je aj množstvo našich spokojných zákazníkov.

Ak si sám nevieš priebeh takejto hodiny predstaviť, príď sa na vlastné oči presvedčiť.

Je predsa lepšie raz vidieť ako 100x počuť!

Nenechaj si ujsť ponuku bezplatnej ukážkovej hodiny a prezentácie metódy už teraz v mesiaci september. Stačí, ak sa telefonicky prihlásiš na termín, ktorý ti bude vyhovovať.

Jesenný trimester odštartujeme 11. septembra 2016.

Zápis na jesenný trimester pre študentov, ktorí nás už navštevovali prebieha 5.9 v čase od 15:00-18:00. Noví študenti sa do kurzu môžu prísť zapísať v dňoch 6.9 a 7.9 v čase od 15:00-18:00.

Okrem štandardnej ponuky verejných, súkromných a firemných kurzov sme v minulom roku v spolupráci s Callan School of London priniesli novú a jedinečnú Callan for kids!

Jej prostredníctvom si deti u nás trénujú sebavedomý prejav a budujú pozitívny vzťah k cudziemu jazyku . Ide o veľmi efektívny a rýchly spôsob učenia sa angličtiny zameraný pre deti vo veku od 7 do 10 rokov. 

Od prvej hodiny deti neustále komunikujú v angličtine,  hodiny sú zábavné a simulujú živé anglické prostredie.

(PR článok)

Ulož ako PDF
Napísal 28. augusta 2017 9:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.