reklama

Deň otvorených dverí v jazykovej škole Language Club

-inzercia-

Leto sa pomaly ale isto končí a ak sa aj vy sa pohrávate s myšlienkou kde a ako sa začať učiť angličtinu, alebo ako si tú svoju zlepšiť, radi by sme vám toto rozhodovanie uľahčili.

A preto by sme vás radi pozvali na deň otvorených dverí v priestoroch našej jazykovej školy v utorok 2. septembra 2014 v čase od 17:00 do 19:00.

Program:

Prezentácia Callanovej metódy – vysvetlíme vám základné princípy metódy a zodpovieme na všetky Vaše otázky, ktoré Vás ohľadom výučby zaujímajú.
Prezentácia bude prebiehať v čase: 17:00 – 17:30, 18:00 – 18:30

Ukážka hodiny Callanovou metódou – ukážeme vám, že angličtina sa dá učiť aj inak a taktiež budete mať možnosť spoznať našich lektorov.
Ukážka bude prebiehať v čase: 17:30 – 18:00, 18:30 – 19:00

lang-sep14

Na prezentáciu Callanovej metódy a ukážky hodiny sa môžete prihlásiť na čísle 0905 845 394 alebo mailom na info@languageclub.sk.

Nájdete nás na Paulínskej ulici 20, budova Balakovo, na 2. Poschodí, číslo dverí 228.

V prípade záujmu o ďalšie informácie ohľadne jesenného trimestra navštívte našu stránku www.callan.sk.

Tešíme sa na vás!

Jazyková škola Language Club

Ulož ako PDF
Napísal 25. augusta 2014 6:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.