reklama

Jarný trimester anglického jazyka v jazykovej škole Language Club bude dočasne prebiehať formou online výučby

Jazyková škola Language Club pripravila jarný trimester anglického jazyka, ktorý pre nových študentov štartuje v pondelok 20. apríla 2020.

Nakoľko momentálna situácia kvôli ochoreniu COVID-19 a s ňou spojené obmedzenia nedovoľujú riadnu výučbu v priestoroch školy, pripravili sme pre študentov, ktorí majú stále záujem vzdelávať sa, online výučbu za zvýhodnenú cenu.

Ilustračné foto: Startup Stock Photos / pexels.com

Online výučba prebieha ako v ranných, poobedných, tak aj vo večerných hodinách. Je to dočasné riešenie.

Akonáhle by prišlo k akejkoľvek zmene opatrení, poprípade k možnosti vrátiť sa späť do školy, samozrejme bude kurz plynule pokračovať v priestoroch jazykovej školy.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0905 845 394 alebo prostredníctvom e-mailu: languageclub@languageclub.sk.

Tešíme sa na každého.

Váš kolektív Language Club

Ulož ako PDF
Napísal 13. apríla 2020 10:01. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.