reklama

Angličtina úplne inak. Prihláste sa na jesenný trimester v Language Clube

Bolí vás učiť sa po anglicky? Nemáte chuť začínať stále odznova? Spoľahnite sa, že nie ste sami. Učenie nemusí byť vždy nudný, či zdĺhavý proces bez efektu.

Príďte sa pozrieť ako to robíme my!

Presvedčte sa na vlastné oči, ako má v skutočnosti vyzerať hodina angličtiny, z ktorej si každý niečo odnesie. Garantujeme vám, že úplne bezbolestne zažijete živú a dynamickú hodinu v neformálnej atmosfére s profesionálnym prístupom skúsených členov nášho tímu lektorov.

Spoločnosť Language Club je partnerskou školou lídra na európskom trhu v oblasti jazykového vzdelávania – Callan School of London.  

Ako jedna z prvých súkromných škôl na Slovensku sme v roku 2005 zaviedli výučbu angličtiny priamou– Callanovou metódou. Ide o progresívnu a efektívnu metódu výučby angličtiny, ktorá je zameraná na 2 základné stránky jazyka: schopnosť vyjadrovať sa a porozumieť v cieľovom jazyku.  

Naše dlhoročné pôsobenie, bohaté skúsenosti a množstvo spokojných zákazníkov garantujú vysokú kvalitu procesu výučby.

lang-jesen

Od roku 2013 sme držiteľmi akreditácie udeľovanej len školám každoročne spĺňajúcim vysoké štandardy výučby stanovené Callan Method Organization v Londýne. V rámci Slovenska sme prvou a doposiaľ jedinou akreditovanou školou Callanovej metódy v meste Trnava. Naši študenti si tak môžu byť istí, že sa im dostáva vzdelanie najvyššej kvality Callanovou metódou.

Ak si sami neviete priebeh hodiny Callanovou metódou predstaviť, nenechajte si ujsť príležitosť a využite ponuku bezplatnej ukážkovej hodiny a prezentácie metódy už 5.9 počas celého dňa. Stačí, ak sa telefonicky zahlásite na termín bezplatnej hodiny, ktorý Vám bude vyhovovať.

Jesenný trimester odštartujeme 12. 9. 2016

Zápis na jesenný trimester pre študentov, ktorí nás už navštevovali prebieha 5.9 v čase od 15:00-18:00.

Noví študenti sa do kurzu môžu prísť zapísať v dňoch 6.9 a 7.9 v čase od 15:00-18:00

Pozor, novinka!

Naša jazyková škola ako prvá na Slovensku prináša na trh úplnu novinku vo svete- Callanovu metódu pre deti „Callan for kids“ 

Počas celého mesiaca september ponúkame deťom vyskúšať si hodiny angličtiny callanovou metódou úplne zadarmo.

Viac informácií nájdete aj na www.languageclub.sk, tel.: 0905 845 394, e-mail: languageclub@languageclub.sk.

(Reklamný článok)

Ulož ako PDF
Napísal 28. augusta 2016 18:22. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.