reklama

Pozvánka na Dni otvorených dverí v Arboria Parku Slnečná

-inzercia-

Prijmite naše pozvanie na nezáväznú obhliadku v rámci Dní otvorených dverí v Arboria Park Slnečná, ktorý sa uskutoční počas víkendu v dňoch 13. a 14. decembra 2014 v čase od 10. do 16.00 hodiny na Veternej ulici v novostavbe Arboria Slnečná.

„Hlavným cieľom podujatia Dni otvorených dverí je predstaviť novopostavené, už SKOLAUDOVANÉ byty I. etapy projektu Arboria Slnečná. K dispozícii je v súčasnosti posledných 11 trojizbových bytov,“ hovorí Peter Markovič z trnavskej realitnej kancelárie Casmar.

arboria-1
arboria-2

Foto: LUCRON Development

Záujemcovia o nové moderné bývanie zároveň získajú možnosť zoznámiť sa bližšie s II. etapou, ktorá je v súčasnosti vo výstavbe.

Široká ponuka v rámci druhej etapy projektu Arboria Slnečná ponúka 1, 2, 3 a 4-izbové byty s rôznymi dispozíciami, orientáciami a inými výhodami.

„Počas Dní otvorených dverí si verejnosť môže pozrieť všetky voľné byty dokončené v štandarde, ktorý pozostáva z vysokokvalitných materiálov vrátane podláh, dlažieb, obkladov, sanity, vnútorných a vchodových bezpečnostných protipožiarnych dverí,“ pripomenul.

K dispozícii bude pripravený aj vzorový 3-izbový kompletne zariadený byt s predzáhradkou.

„Urobte si pekný víkend v predvianočnej atmosfére a príďte si vybrať svoj nový byt. Tešíme sa na Vašu návštevu,“ odkazuje RK Casmar všetkým, ktorí hľadajú moderné a kvalitné bývanie v Trnave.

Kontakt a bližšie informácie:
Peter Markovič, tel.: 0948 636 000, e-mail: markovic.p@casmar.sk, www.casmar.sk.

Ďalšie informácie:

Ponúkame na predaj bez konkurenčný, MODERNÝ projekt Arboria Park, v ktorom si môžete vybrať 1, 2, 3 a 4- izbové byty. Tento projekt poskytuje nadštandardné bývanie v novostavbe nadchádzajúcej sa na najlepšej adrese v meste, v lokalite Zátvor.

Vyberte si podľa vašich vlastných predstáv na základe veľkosti, výmery či výhody bytu. K dispozícii sú byty s výhľadom na park, samostatným šatníkom, pred záhradkou, s dvoma kúpeľňami alebo byt s pekným veľkým balkónom o výmere 32m2. Materiálové riešenia, exkluzívny dizajn exteriéru ale i interiéru, a inteligentný systém tepla, svetla a zvuku dodali novostavbe pocit nadštandardného bývania. Vami vybraná nehnuteľnosť sa Vám do rúk odovzdáva v stave štandardu, s dokončenými podlahami, stierkami, dvermi a zárubňami, dlažbou i sanitou v kúpeľni a toalete.

Arboria Park Slnečná je nadčasová aj pri voľbe štandardov, ktoré svojou kvalitou a vysokou estetickou hodnotou uspokoja nejedného náročného klienta.

Okrem parkovania na súkromnom vonkajšom parkovisku má väčšina bytov v Arboria parku v cene aj garážové státie v podzemnej garáži.

Vyberte si svoj vysnívaný byt v bytovom dome Arboria Slnečná a veríme, že budete spokojní. Novostavba sa nachádza na rovinatom, slnečnom pozemku. Top výhodou lokality je okamžité napojenie na obchvat a následne na diaľnicu. Lokalita Zátvor je relatívne mladé sídlisko s rozumnou zastavanosťou, čím dodáva majiteľom bytov pocit voľnosti, množstva priestoru a zelene.

Nemenej dôležitá je úplná občianska vybavenosť, pár minút k zastávkam MHD, školy, škôlka, lekár, pohodlný nákup v blízkom HM Tesco či v OC Arkadia. Banky, pošta, lekáreň sú k dispozícii sedem dní v týždni. Pre tých, ktorí radi trávia voľný čas aktívne – prechádzkami po zelenom okolí, športom vo fitcentre, relaxom v saune alebo plávaním, všetko sa nachádza v dosahu niekoľkých minút. Vloženie investícií do tejto nehnuteľnosti pre Vás nikdy nebude stratou, nehnuteľnosť je vhodná či už pre mladé alebo staršie generácie vďaka dobrej polohe a kompletnej občianskej vybavenosti, žiadnych stavebných úprav, detské ihrisko a dostatok zelene v okolí, ktorá Vám pomôže načerpať novú energiu.

Postup pri kúpe bytu:

1. Obhliadka novostavby a vzorového bytu, od ktorého máme kľúče
2. Výber bytu, rezervácia bytu a žiadosť o prípravu zmluvnej dokumentácie.
3. Výber financujúcej banky a dohoda kombinácie splátok z vlastných zdrojov a zdrojov z banky.
4. Kúpna zmluva a prevzatie bytu do úžívania:
– po úhrade kúpnej ceny (resp. predložení dokladu o čerpaní hypotekárneho úveru) vám odovzdáme byt do užívania a podpíšeme kúpnu zmluvu
– po podpise kúpnej zmluvy zabezpečíme prepis listu vlastníctva na vaše meno na príslušnom katastri nehnuteľností

V prípade že potrebujete viac času na Vaše rozhodnutie alebo vybavenie financovania bytu poskytujeme tiež možnosť uzatvorenia rezervačnej zmluvy na 30 dní za poplatok 1 500 eur, ktorý sa následne započíta do ceny bytu.

Splátkový kalendár:
10% z kúpnej ceny do dohodnutej doby a po podpise ZoBZ (Zmluva o budúcej zmluve).
40% z kúpnej ceny po zápise hrubej stavby do Katastra nehnuteľností
zvyšok 50% z kúpnej ceny je po podpise Kúpnej zmluvy a kolaudácii nehnuteľnosti

www.casmar.sk

Ulož ako PDF
Napísal 8. decembra 2014 9:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.