reklama

Pozvánka na Dni otvorených dverí v Arboria Parku Slnečná

-inzercia-

Prijmite naše pozvanie na nezáväznú obhliadku v rámci Dní otvorených dverí v Arboria Park Slnečná, ktorý sa uskutoční počas víkendu v dňoch 13. a 14. decembra 2014 v čase od 10. do 16.00 hodiny na Veternej ulici v novostavbe Arboria Slnečná.

„Hlavným cieľom podujatia Dni otvorených dverí je predstaviť novopostavené, už SKOLAUDOVANÉ byty I. etapy projektu Arboria Slnečná. K dispozícii je v súčasnosti posledných 11 trojizbových bytov,“ hovorí Peter Markovič z trnavskej realitnej kancelárie Casmar.

arboria-1
arboria-2

Foto: LUCRON Development

Záujemcovia o nové moderné bývanie zároveň získajú možnosť zoznámiť sa bližšie s II. etapou, ktorá je v súčasnosti vo výstavbe.

Široká ponuka v rámci druhej etapy projektu Arboria Slnečná ponúka 1, 2, 3 a 4-izbové byty s rôznymi dispozíciami, orientáciami a inými výhodami.

„Počas Dní otvorených dverí si verejnosť môže pozrieť všetky voľné byty dokončené v štandarde, ktorý pozostáva z vysokokvalitných materiálov vrátane podláh, dlažieb, obkladov, sanity, vnútorných a vchodových bezpečnostných protipožiarnych dverí,“ pripomenul.

K dispozícii bude pripravený aj vzorový 3-izbový kompletne zariadený byt s predzáhradkou.

„Urobte si pekný víkend v predvianočnej atmosfére a príďte si vybrať svoj nový byt. Tešíme sa na Vašu návštevu,“ odkazuje RK Casmar všetkým, ktorí hľadajú moderné a kvalitné bývanie v Trnave.

Kontakt a bližšie informácie:
Peter Markovič, tel.: 0948 636 000, e-mail: markovic.p@casmar.sk, www.casmar.sk.

Ďalšie informácie:

Ponúkame na predaj bez konkurenčný, MODERNÝ projekt Arboria Park, v ktorom si môžete vybrať 1, 2, 3 a 4- izbové byty. Tento projekt poskytuje nadštandardné bývanie v novostavbe nadchádzajúcej sa na najlepšej adrese v meste, v lokalite Zátvor.

Vyberte si podľa vašich vlastných predstáv na základe veľkosti, výmery či výhody bytu. K dispozícii sú byty s výhľadom na park, samostatným šatníkom, pred záhradkou, s dvoma kúpeľňami alebo byt s pekným veľkým balkónom o výmere 32m2. Materiálové riešenia, exkluzívny dizajn exteriéru ale i interiéru, a inteligentný systém tepla, svetla a zvuku dodali novostavbe pocit nadštandardného bývania. Vami vybraná nehnuteľnosť sa Vám do rúk odovzdáva v stave štandardu, s dokončenými podlahami, stierkami, dvermi a zárubňami, dlažbou i sanitou v kúpeľni a toalete.

Arboria Park Slnečná je nadčasová aj pri voľbe štandardov, ktoré svojou kvalitou a vysokou estetickou hodnotou uspokoja nejedného náročného klienta.

Okrem parkovania na súkromnom vonkajšom parkovisku má väčšina bytov v Arboria parku v cene aj garážové státie v podzemnej garáži.

Vyberte si svoj vysnívaný byt v bytovom dome Arboria Slnečná a veríme, že budete spokojní. Novostavba sa nachádza na rovinatom, slnečnom pozemku. Top výhodou lokality je okamžité napojenie na obchvat a následne na diaľnicu. Lokalita Zátvor je relatívne mladé sídlisko s rozumnou zastavanosťou, čím dodáva majiteľom bytov pocit voľnosti, množstva priestoru a zelene.

Nemenej dôležitá je úplná občianska vybavenosť, pár minút k zastávkam MHD, školy, škôlka, lekár, pohodlný nákup v blízkom HM Tesco či v OC Arkadia. Banky, pošta, lekáreň sú k dispozícii sedem dní v týždni. Pre tých, ktorí radi trávia voľný čas aktívne – prechádzkami po zelenom okolí, športom vo fitcentre, relaxom v saune alebo plávaním, všetko sa nachádza v dosahu niekoľkých minút. Vloženie investícií do tejto nehnuteľnosti pre Vás nikdy nebude stratou, nehnuteľnosť je vhodná či už pre mladé alebo staršie generácie vďaka dobrej polohe a kompletnej občianskej vybavenosti, žiadnych stavebných úprav, detské ihrisko a dostatok zelene v okolí, ktorá Vám pomôže načerpať novú energiu.

Postup pri kúpe bytu:

1. Obhliadka novostavby a vzorového bytu, od ktorého máme kľúče
2. Výber bytu, rezervácia bytu a žiadosť o prípravu zmluvnej dokumentácie.
3. Výber financujúcej banky a dohoda kombinácie splátok z vlastných zdrojov a zdrojov z banky.
4. Kúpna zmluva a prevzatie bytu do úžívania:
– po úhrade kúpnej ceny (resp. predložení dokladu o čerpaní hypotekárneho úveru) vám odovzdáme byt do užívania a podpíšeme kúpnu zmluvu
– po podpise kúpnej zmluvy zabezpečíme prepis listu vlastníctva na vaše meno na príslušnom katastri nehnuteľností

V prípade že potrebujete viac času na Vaše rozhodnutie alebo vybavenie financovania bytu poskytujeme tiež možnosť uzatvorenia rezervačnej zmluvy na 30 dní za poplatok 1 500 eur, ktorý sa následne započíta do ceny bytu.

Splátkový kalendár:
10% z kúpnej ceny do dohodnutej doby a po podpise ZoBZ (Zmluva o budúcej zmluve).
40% z kúpnej ceny po zápise hrubej stavby do Katastra nehnuteľností
zvyšok 50% z kúpnej ceny je po podpise Kúpnej zmluvy a kolaudácii nehnuteľnosti

www.casmar.sk

Ulož ako PDF
Napísal 8. decembra 2014 9:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Firmy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.