reklama

Štyri vodičky použili na Pekárskej ulici falošné parkovacie lístky, mestskí policajti ich odhalili

Až štyri vozidlá zaparkované v stredu 7. januára na Pekárskej ulici v Trnave mali za čelným sklom sfalšované parkovacie lístky.

Prípad odhalili pracovníci Mestskej polície (MsP) Trnava počas bežnej kontroly, informoval zástupca náčelníka MsP Ivan Ranuša.

Vzhľadom k podozreniu zo spáchania priestupku boli vozidlá zablokované technickým prostriedkom na zabránenie odjazdu, takzvanou papučou.

parkovacie-listky1

Foto: MsP Trnava

„Vo všetkých prípadoch použili falšované parkovacie lístky ženy – vodičky. Dámam bolo preukázané, že parkovacie lístky nie sú pravé. Každá z nich sa k spáchaniu priestupku priznala a zaplatila uloženú pokutu v blokovom konaní v maximálne možnej výške 50 eur,“ priblížil Ranuša.

Podľa vyjadrenia náčelníka MsP Igora Kelešiho zatiaľ nie je známy výrobca falošných parkovacích lístkov.

Mestskí policajti majú podozrenie, ale zatiaľ im v tomto štádiu chýba viac dôkazov.

Ďalšie foto MsP Trnava:
parkovacie-listky2
parkovacie-listky3

Ulož ako PDF
Napísal 8. januára 2015 16:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Štyri vodičky použili na Pekárskej ulici falošné parkovacie lístky, mestskí policajti ich odhalili”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.