reklama

V piatok štartuje legendárna akcia Opel 24 hodín s výnimočnými zľavami

-inzercia-

Od piatka 13. februára 12:00 hod. až do soboty 14. februára 12:00 hod. – teda 24 hodín nonstop – bude možné získať nové automobily Opel za úplne bezkonkurenčné a neopakovateľné ceny.

Aj v tomto roku otvára hlavnú motoristickú sezónu už legendárnou kampaňou „Opel 24 hodín“, počas ktorej môžu záujemcovia o modely Opel počítať so zľavami až 10 000 € a s mnohými bonusmi navyše.

Do kampane „Opel 24 hodín“, počas ktorej sa vlani predalo rekordných 921 nových automobilov Opel, sú zaradené osobné aj úžitkové modely Opel.

OPEL-24H-1

Zo skladu aj z výroby – vždy s množstvom bonusov

Ponuka kampane „Opel 24 hodín“ platí ako na skladové vozidlá, tak aj na automobily zadávané do výroby.

Zákazníci nebudú nútení robiť kompromisy pri špecifikácii ich modelov, takže si môžu svoje automobily zostaviť a zadať do výroby presne podľa vlastných predstáv.

Na skladové automobily bývajú obvykle tie najvýhodnejšie ceny – a pretože ich ponuka je predsa len limitovaná, nemali by prípadní záujemcovia príliš váhať.

Príťažlivosť tohtoročnej kampane „Opel 24 hodín“ zvyšujú dodatočné bonusy a zvýhodnenia: ku každému kúpenému automobilu dostanú noví majitelia zadarmo navyše aj strešný nosič, zimné pneumatiky (pri financovaní Opel Finance), Opel poistenie so spoluúčasťou 0%, vybrané originálne príslušenstvo sa bude predávať za polovičnú cenu.

Silným argumentom je aj predĺžená 5-ročná záruka Opel, ktorá ale platí aj mimo kampaň štandardne na všetky nové automobily Opel.

Viac informácií nájdete na špecializovanej stránke www.opel-24hodin.sk, na webe spoločnosti KM Cars kmcars.opeldealer.sk alebo priamo v autosalóne na Nitrianskej ulici č. 24, tel.: 033 55 37 10, e-mail: predajtt@kmcars.sk.

Ulož ako PDF
Napísal 12. februára 2015 8:25. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.