reklama

Neznámy páchateľ podpálil pekáreň v Trstíne. Škody rátajú v desiatkach tisíc eur

Výrobnú halu pekárne v Trstíne zachvátil krátko po polnoci zo soboty na nedeľu 1. marca požiar.

Oheň sa podľa vyjadrenia hovorcu KR HaZZ v Trnave Tomáša Bílika širil zo štyroch ohnísk v rôznych častiach budovy.

„Likvidácia požiaru prebiehala za postupného rozoberania stropnej konštrukcie vo výrobnej hale, aby sa predišlo následnému šíreniu požiaru na strešnú konštrukciu. Na mieste udalosti zasahovalo desať hasičov z Trnavy s piatimi kusmi hasičskej techniky a päť členov Dobrovoľného hasičského zboru z Trstína s technikou,“ priblížil Bílik.

poziar-trstin-1

poziar-trstin-2
Najväčšie škody sa podpísali na interiéroch a zariadení pekárne

Foto: HaZZ Trnava

Rozsiahly požiar zasiahol plochu približne 22×21 metrov. Zásah trval približne 4,5 hodiny, ukončený bol pred piatou ráno.

V dôsledku požiaru sa nikto nezranil.

„Príčinou vzniku požiaru bolo s najväčšou pravdepodobnosťou úmyselné zapálenie neznámou osobou,“ uviedol Tomáš Bílik.

Priame materiálne škody predbežne stanovili na na 80-tisíc eur, hodnota uchráneného majetku bola predbežne vyčíslená na 200-tisíc eur.

Ulož ako PDF
Napísal 2. marca 2015 12:49. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.