reklama

Predstavujeme mladšie minibasketbalistky Slávie Trnava – víťaza OHK-západ

Mladšie minibasketbalistky BK AŠK Slávia Trnava sa v sezóne 2014 – 2015 stali víťazkami oblastnej súťaže OHK-západ. Dievčatá narodené v roku 2004 a mladšie si spolu s BKM Piešťanmi vybojovali účasť na finálovom turnaji Majstrovstiev Slovenska, ktoré sa uskutočnia v dňoch 15.-17. mája 2015 v Trnave v hale na Hajdóczyho ulici.

Okrem Trnavy a Piešťan sa v Trnave na tomto turnaji predstavia ŠKO 08 Banská Bystrica „A“ a „B“, Young Angels Košice a CBK Košice.

minb-slavia_1
minb-slavia_2
Družstvo BK AŠK Slávia Trnava

„Účasť na turnaji v Trnave je odmena pre hráčky, trénerov Pavla Loja, Viery Martinickej, Ľuboša Pauloviča a rodičov, ktorí obetujú čas a prostriedky na rozvoj športových aktivít svojich detí. Tieto dievčatá hrajú spolu súťažne už druhú sezónu, čo je na ich zohratosti aj vidieť,“ konštatuje Ján Jobb, predseda BK AŠK Slávia Trnava.

„Na druhej strane je to aj prezentácia dievčenského basketbalu v našom meste, nakoľko sa tu stretnú najlepšie dievčenské družstvá v tejto kategórii na Slovensku,“ pokračuje Ján Jobb.

Toto družstvo doplnené o 3-4 hráčky ročníka narodenia 2003 postúpilo aj v kategórii staršie minibasketbalistky na záverečný turnaj Majstrovstiev Slovenska, ktoré budú v dňoch 22.-24 mája v Košiciach.

Konečná tabuľka OHK – západ (mladšie minibasketbalistky):
tab

Ulož ako PDF
Napísal 8. mája 2015 8:59. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.