reklama

Mladšie žiačky BK AŠK Slávia na medzinárodnom turnaji v Tepličke

V dňoch 2. – 4. januára 2016 sa uskutočnil v Tepličke nad Váhom medzinárodný basketbalový turnaj O pohár starostu obce v kategórii mladšie žiačky – ročníky 2003 a ml. Trnavské basketbalové nádeje obsadili v náročnej konkurencii pekné tretie miesto, keď len tesne prehrali s oboma českými družstvami a umiestnili sa ako najlepšie zo slovenských družstiev.

Turnaj v Tepličke využili tréneri ako vyplnenie zimnej prestávky a cieľom bolo zmerať si sily s družstvami zo stredného a východného Slovenska, s ktorými sa bežne v súťažiach HK SBA-západ nestretávajú a sú kandidátmi na postup na záverečný turnaj o majstra SR.

bk-slavia

Výsledky basketbalistiek BK Slávia Trnava:

BK AŠK Slávia Trnava – SBŠ Ostrava 35:39. Body za Sláviu: Brestovanská 12, Lojová 8, Paulovičová 3, Bíliková 2, Tarabová 2, Hodulíková 2, Eaton 2, Hodúlová 2, Malovcová 2.

BK AŠK Slávia Trnava – Ústí nad Orlicí 47:53. Body za Sláviu: Paulovičová 21,Brestovanská 8, Bíliková 7, Lojová 3, Beňová 2, Hodulíková 2, Dobošová D. 2, Hodúlová 2.

BK AŠK Slávia Trnava – ŠŠK Stará Ľubovňa 38:28. Body za Sláviu: Paulovičová 14, Brestovanská 8, Bartová 4, Tarabová 4, Hodúlová 3, Bíliková 3, Beňová 2.

BK AŠK Slávia Trnava – MBK Žilina 45:26. Body za Sláviu: Brestovanská 15, Paulovičová 10, Hodúlová 9, Jančovičová 4, Hodulíková 4, Lojová 2, Bartová 1.

BK AŠK Slávia Trnava – MBK Ružomberok 39:28. Body za Sláviu: Brestovanská 12, Paulovičová 8, Tarabová 6, Hodúlová 3, Bíliková 3, Jančovičová 3, Hodulíková 2,
D. Dobošová 2.

Ulož ako PDF
Napísal 5. januára 2016 16:44. Článok je zaradený do rubriky: Ďalšie správy, Šport. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.