reklama

Tip na víkend: vychutnajte si svetové rumy a špeciálne sushi sety v reštaurácii Sushi KI

Horúci júlový večer si môžete počas najbližšieho víkendu spríjemniť v reštaurácii SushiKI. Obľúbený podnik pripravuje pre svojich zákazníkov akciu pod názvom Rumový večer.

Počas piatka 17. a soboty 18. júla od 19. hodiny si môžete v SushiKI vychutnať množstvo kvalitných rumov z celého sveta, ako aj niekoľko príjemných miešaných nápojov.

V rámci Rumového večera pripraví tím kuchárov aj špeciálny sushi set pre dve osoby, ktorý sa bude skladať z 33 kusov sushi.

rum-1

rum-2

Ilustračné foto

Ďalšou skvelou správou je, že pre návštevníkov akcie bude k dispozícii sprístupnená súkromná terasa, ktorá sa nachádza vo dvore reštaurácie.

„Veríme, že naši stáli zákazníci, ale tí, ktorí u nás ešte neboli, si prídu na svoje a vychutnajú si príjemný júlový večer spolu s nami. Pripravili sme pre nich originálne a jedinečné lahôdky, ktoré sa oplatí vychutnať,“ pozýva spolumajiteľ SushiKI Boris Lekeš.

Rezervácie prijímajú na tel. čísle 0904 903 903.

Špeciálny sushi set pre dve osoby, ktorý sa bude skladať z 33 ks sushi:

Tempurovaná futomaki – 10ks
Futomaki klasik – 10ks
California roll – 9ks
Nigiri – 4 ks

Cena sushi setu počas Rumového večera: 25 €

Ochutnávka miešaných nápojov z vybraných druhov rumov.
KI Sunset
Sailor Jerry Spiced
Cointreau
Čerstvá citrónová šťava
Moin cukrový sirup

Tropical Daiquiri
Bacardi Carta Negra
Ananásový džús
Čerstvá limetová šťava
Monin grenadina

Blueberry Diplomat
Diplomatico
Čerstvé čučoriedky
Bols Creme de Cassis
čerstvá limetová šťava

rum-5

rum-3

rum-4

Ulož ako PDF
Napísal 15. júla 2015 16:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.