reklama

Tip na sobotu: Komédia zo sveta reštaurácií a čašníkov

Túto sobotu 24. októbra sa v Berlineri DKP predstaví herec Pavol Seriš so svojou autorskou pohybovou komédiou jedného herca Chutilo vám, páni?

Odohráva sa v podivnom svete reštaurácií a čašníkov. Počas predstavenia odohrá herec viac ako dve desiatky rôznych charakterov. Keďže používa iba minimum rekvizít, počíta s aktívnou predstavivosťou diváka.

Autorská komédia, ktorá je zmesou pohybového divadla, pantomímy, absurdity a tanca, vzišla zo spolupráce s českým hercom a režisérom Arnoštom Goldflamom na JAMU v Brne.

chutilo-t
Pavol Seriš

Komédiu Chutilo vám, páni? preložil Seriš do anglického a francúzskeho jazyka, vystupoval s ňou na festivaloch v Poľsku, Rakúsku, Taliansku, Kosove, Maroku, Iráne či Libanone. Inscenácia získala viacero prestížnych ocenení – medzi nimi Cenu Stana Radiča za Objav roka na festivale Kremnické gagy 2012.

Divadelné predstavenie Chutilo vám, páni? prebehne v sobotu 24. októbra o 19:00 v dočasnom kultúrnom priestore Berliner na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania.

Kapacita priestoru je 50 miest. Rezervácia lístkov je možná na emailovej adrese rezervacie@malyberlin.sk. Predstavenie trvá približne jednu hodinu.

chutilo-pl

Ulož ako PDF
Napísal 23. októbra 2015 10:36. Článok je zaradený do rubriky: Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Tip na sobotu: Komédia zo sveta reštaurácií a čašníkov”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.