reklama

Spojenie divadla, pantomímy, tanca aj absurdného humoru. Pavol Seriš predstaví v Berlineri komédiu Zo Zoo

Zo Zoo je pohybová komédia jedného herca z prostredia zoologickej záhrady, ktorá spája divadlo, pantomímu, absurdný humor, stand-up comedy a tanec. Bez použitia rekvizít počíta táto pestrá plejáda komických charakterov a zvierat s aktívnou predstavivosťou diváka.

V autorskom divadelnom predstavení o revolúcií v jednej Zoo, kde sa zvieratá vzbúria proti novému majiteľovi, sa predstaví talentovaný herec Pavol Seriš. Toho ste v Trnave už mohli vidieť s dvoma hrami (Autor, Chutilo Vám páni?).

Tentoraz pôjde až na hranice hereckých možností. Okrem úlohy správcu Zoo sám stvárňuje aj viac ako 25 zvierat. Nepôjde o nič filozofické, len o množstvo zábavy a energie.


Pavol Seriš

Pavol Seriš so svojimi hrami pravidelne vystupuje na Slovensku, v Česku a v zahraničí. Za svoje autorské inscenácie získal mnoho ocenení, medzi inými aj poctu Objev roku na festivale „…příští vlna/next wave… 2014“ v Prahe, cenu za najlepší herecký výkon na festivale FITUA 2015 v marockom Agadire či Hlavnú cenu na European Young Theatre 2015 v talianskom Spolete.

Trnavským divákom sa predstaví v sobotu 25. februára o 19:00 v dočasnom kultúrnom priestore Berliner na Pekárskej 40. Kapacita sály je len 40 miest, vstupenky v cene 5 eur sa dajú rezervovať e-mailom na adrese rezervacie@malyberlin.sk.

Divadelné predstavenie sa realizuje s finančnou podporou Fondu na podporu umenia v rámci projektu Malý Berlín 2016.

Informácie o podujatí nájdete aj na:

http://www.malyberlin.sk/eventy/pavol-seris-zo-zoo/
https://www.facebook.com/events/1446962032277582/

Ulož ako PDF
Napísal 12. februára 2017 8:45. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.