reklama

Oceňovaná komédia Nenávidím v Berlineri

Po úspechu s predstavením Rum a vodka prichádza divadlo Kontra do Trnavy s ďalšou hrou. Nenávidím je komédia, pri ktorej sa budete smiať tak, až budete plakať! Na festivale Kremnické gagy získala v roku 2013 ocenenie pre objav roka – Cenu Stana Radiča.

Či to, čo vidíš dookola seba, Ťa ubíja, znervózňuje, uráža a zlostí? Ak áno, nie si sám! Príď a vypočuj si intímnu spoveď Adama Mňaučiaka, frustrovaného inteligenta – lúzra, v prvom slovenskom naštudovaní tragikomédie Marka Koterského, poľského špecialistu na šibeničný humor, ostrú satiru a výstižnú kritiku našej každodennosti. Kultová hra, ktorá ťa doslova priklincuje k sedadlám a zaručí, že ti ešte dlho ostane v pamäti.

V réžii Klaudyny Rozhin sa opäť predstaví Peter Čižmár. Divadelné predstavenie Nenávidím prebehne v utorok 11. novembra o 19:00 v dočasnom kultúrnom priestore Berliner na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania.

Kapacita priestoru je 50 miest. Lístky si môžete kúpiť priamo na mieste, alebo si ich môžete zarezervovať na emailovej adrese rezervacie@malyberlin.sk.

Ďalšie informácie nájdete aj v udalosti:
www.facebook.com/events…

Informácie o programe dočasného kultúrneho centra Berliner nájdete na adresách:
www.malyberlin.sk
facebook.com/MalyBerlin

Dočasné kultúrne centrum Berliner je projektom občianskeho združenia Publikum.sk a sídli na Pekárskej 40. Fungovať bude do otvorenia kultúrneho centra Malý Berlín.

Plagát:
Nenavidim-pl

Ulož ako PDF
Napísal 8. novembra 2014 22:49. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.