reklama

Rum a vodka v Berlineri. Komédia pre milovníkov silných dojmov a silných drinkov

Dočasný kultúrny priestor Berliner prináša najúspešnejšie predstavenie Divadla Kontra. Komédiu Rum a vodka napísal írsky dramatik Conor McPhersona. V réžii Klaudyny Rozhin hrá Peter Čižmár.

Hádka so šéfom. Pár pív. Hádka so ženou. Zase pár pív. Koniec? Nie! To je len začiatok šialeného víkendu, v ktorom sa môže prihodiť všetko… Iba pre milovníkov silných dojmov a silných drinkov!

Rum a vodka, to je mix, čo vraj aj „mŕtveho postaví na nohy“, je to aj dlhý víkend človeka na ceste do zatratenia. Ukazuje everymana, ktorý prežíva neočakávaný a fatálny úpadok do nemilosti, hľadá naplnenie, ktoré ho vedie od baru k baru a nakoniec do náručia ženy, o ktorej verí, že „uzdraví jeho život“.

Rum a vodka má všetky prísady, ktoré McPhersona preslávili. Silné charaktery, ktorých jazyk môže byť hnusný, ale ich humor a náhle záblesky ľudskosti dojímajú k slzám. McPherson má silu vidieť do sŕdc a žalúdkov skutočných mužov, nie stereotypov, ktoré často vidíme na televíznej obrazovke alebo filmovom plátne.

Príď s niekým, kto za normálnych okolností do divadla nechodí!

Divadlo Kontra: Rum a vodka
sobota 19. septembra 2015
Berliner DKP, Pekárska 40

www.malyberlin.sk
www.facebook.com/malyberlin

Kapacita sály je len 50 miest, odporúčame si preto rezervovať miesta vopred. Stačí nám napísať e-mail na adresu rezervacie(zavináč)malyberlin.sk. Následne vám zašleme potvrdenie o rezervácii. Vstupné je 5 eur.

Program dočasného kultúrneho priestoru Berliner je realizovaný s finančnou podporou mesta Trnava.

r-v

Ulož ako PDF
Napísal 17. septembra 2015 20:08. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.