reklama

DKP Berliner pozýva na predstavenie divadla Kontra Rum a vodka

Dočasný kultúrny priestor Berliner prináša najúspešnejšie predstavenie oceňovaného divadla Kontra – Rum a vodka írskeho dramatika Conora McPhersona. V réžii Klaudyny Rozhin hrá Peter Čižmár.

Hádka so šéfom. Pár pív. Hádka so ženou. Zase pár pív. Koniec? Nie! To je len začiatok šialeného víkendu, v ktorom sa môže prihodiť všetko… Iba pre milovníkov silných dojmov a silných drinkov! Rum a Vodka, mix, čo vraj aj „mŕtveho postaví na nohy“, je dlhý víkend človeka na ceste do zatratenia. Ukazuje Everymana, ktorý prežíva neočakávaný a fatálny úpadok do nemilosti, hľadá splnenie, ktoré ho vedie od baru k baru a nakoniec do náručia ženy, o ktorej verí, že „uzdraví jeho život“.

Rum a Vodka má všetky prísady, ktoré McPhersona preslávili. Silné charaktery, ktorých jazyk môže byť hnusný, ale ich humor a náhle záblesky ľudskosti vás dojmú k slzám. McPherson má silu vidieť do sŕdc a žalúdkov skutočných mužov.

Kapacita sály je len 50 miest. Odporúčame si rezervovať miesta vopred.

Rezervácie prebiehajú formou e-mailu na adrese: rezervacie@malyberlin.sk.

Odohrané budú dve predstavenia, o 18:00 a 20:00 hodine. Vstupné je 5 Eur.

Podrobnosti aj na: https://www.facebook.com/events/376412402507712/

Dočasný kultúrny priestor Berliner sa nachádza na Pekárskej 40, v bývalom dome Akadémie vzdelávania. Ide o projekt občianskeho združenia Publikum.sk, ktorý bude fungovať pokým sa neotvorí kultúrne centrum Malý Berlín.

Informácie o podujatí poskytla PR manažérka OZ Publikum.sk Eva Kukurová.

Plagát:
Divadlo_Kontra

Ulož ako PDF
Napísal 9. októbra 2014 16:38. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.