reklama

Pozvánka na Deň otvorených dverí trnavského hokeja

Tradičný Deň otvorených dverí sa aj tento rok uskutoční na Mestskom zimnom štadióne. Dôvodom je otvorenie nových tréningových a regeneračných priestorov.

Tak ako minulý rok sa aj tento rok v auguste stretnú fanúšikovia HK Trnava s hráčmi a predstaviteľmi klubu v priestoroch zimného štadióna.

V rámci DOD budú slávnostne otvorené nové tréningové a regeneračné priestory.

Viacero prvkov si budú môcť záujemcovia vyskúšať na vlastnej koži.

Súčasťou podujatia bude už tradičná dražba dresov či autogramiáda hráčov A – mužstva a hokejových osobností. Podujatie bude sprevádzať tombola, rôzne atrakcie a chýbať nebude hudba či občerstvenie.

Deň otvorených dverí sa uskutoční v stredu 19. augusta od 17. hodiny. Srdečne pozývame všetkých fanúšikov!

(Tlačová správa HK Trnava)

dod2015

Ulož ako PDF
Napísal 14. augusta 2015 7:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Pozvánky, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.