reklama

Arboria Park – to najvýhodnejšie bývanie v Trnave

-inzercia-

V Trnave postupne vyrastá moderná mestská štvrť plná zelene s názvom Arboria Park, ktorá svojím budúcim obyvateľom ponúka to najvýhodnejšie bývanie.

„Záujemcom o bývanie v Trnave chceme ukázať, že život v novostavbe, konkrétne v Arboria Parku, vôbec nie je finančne náročný. Práve naopak. Oproti staršiemu bytu so sebou prináša množstvo výhod, nehovoriac o ušetrených nákladoch za rekonštrukciu. V Arboria Parku sme navyše pripravili aj bonus ‚My platíme hypotéku, vy budete bývať‘, čím sme na trh priniesli skutočne najvýhodnejšie bývanie,“ hovorí Peter Kavecký, obchodný riaditeľ spoločnosti Lucron Development, ktorá zastrešuje celý projekt.

arb-viz

Vizualizácie: Lucron Development

Arboria Park za vás zaplatí úroky

V Arboria Parku môžete bývať už od neuveriteľných 198 € mesačne. Dopomôžu vám k tomu hypotekárni špecialisti, s ktorými Arboria Park spolupracuje. Záujemcom o kúpu bytu pomôžu získať hypotéku až do výšky 100 % za veľmi výhodných podmienok a zároveň pomôžu s predajom starej nehnuteľnosti. Dokonca aj takej, ktorá je zaťažená hypotékou.

Okrem toho Arboria Park svojim klientom preplatí úroky z hypotéky až do nasťahovania. Ako to funguje?

„Bonus ‚My platíme hypotéku, vy budete bývať‘ pomôže budúcim obyvateľom Arboria Parku, aby pred nasťahovaním nemali zvýšené životné náklady, čo znamená nájomné, prípadne mesačné náklady so staršou nehnuteľnosťou, plus splácanie úrokov hypotéky. Tie až do kolaudácie zaplatíme my, takže budúci obyvatelia Arboria Parku za svoj nový byt začnú platiť až vtedy, keď budú reálne bývať,“ vysvetľuje Peter Kavecký.

jazero

kaviaren
Pohľad do vnútrobloku s jazierkom a kaviarňou

Najvýhodnejšie bývanie sa odráža aj v nízkych mesačných nákladoch na bývanie. V Arboria Parku tieto náklady začínajú už od 37 €/mesiac. Táto cena je odrazom kvalitných materiálov, ktoré ešte nie sú opotrebované časom, ako to býva pri starších bytoch. Prvotriedne zatepľovacie systémy, okná z trojskiel či solárne panely na ohrev teplej úžitkovej vody – to všetko budúcim majiteľom Arboria Parku ušetrí aj tisíc eur ročne.

Arboria Park ako investícia

Byt v Arboria Parku môže však byť aj vhodnou formou investície. Pri kúpe nehnuteľnosti ako investície je potrebné zvážiť viacero faktorov ako napr. lokalitu, občiansku vybavenosť v okolí, náklady na vybavenie alebo aj vstupné náklady nevyhnutné na rekonštrukciu. Tie pri kúpe novostavby odpadávajú, avšak v cene bytu v Arboria Parku je už zahrnuté aj vysokokvalitné vybavenie bytu, čo taktiež výrazne ušetrí vstupné náklady. Vďaka použitým materiálom sa tiež znižujú mesačné náklady na správu bytu a lokalita poskytuje všetko potrebné v pešej dostupnosti.

„Vzhľadom na všetky finančné faktory sa investícia do bytu v Arboria Parku môže zúročiť až o 6,34%,“ upresňuje Peter Kavecký a dodáva: „Kúpa nehnuteľnosti je vždy istým spôsobom investícia do budúcnosti. Preto je dobré investovať do kvalitnej novostavby, akou je Arboria Park. Jej hodnota časom len porastie, na rozdiel od staršieho bytu, ktorý vyžaduje investície na rekonštrukciu a mesačné náklady pocíti najmä vaša peňaženka.“

Viac o najvýhodnejšom bývaní v Arboria Parku nájdete na www.arboria.sk.

park
Arboria Park – moderná mestská štvrť plná zelene

Ulož ako PDF
Napísal 12. októbra 2015 8:02. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.